• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayazma Petshop

Adres :

Cihangir Mah. Üzengi Sok. No: 27/b Cihangir İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turan Gündoğdu

E-Posta Adresi :

turanreis_10@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 415 22 60

Yeri geldiğinde evlerimizi paylaştığımız, yeri geldiğinde ise sokakta bakımını üstlendiğimiz küçük dostlarımıza her zaman iyi bakmalıyız. Düzenli veteriner kontrollerinin yanı sıra, mama seçimini, vitamin ve mineral takviyelerini iyi takip etmeli ve aksatmadan uygulamalıyız. Biz Ayazma Petshop ailesi olarak, sevimli dostlarımızın ihtiyaç duyduğu pek çok ürünün satışını gerçekleştiriyoruz.

İstanbul pet shop sektöründe, bizi diğer firmalardan ayıran pek çok özelliğimiz var. Bu özelliklerden ilki, pek çok çeşitli hayvanın ihtiyaç duyduğu ürünü bir arada sunmamızdır. Aynı zamanda bu ürünleri geniş ürün çeşitliliği arasında her cins hayvana ve yaş grubuna farklı özelliklerde sunuyoruz. Alanında deneyimli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız sayesinde, bizden aldığınız hizmetten mutluluk duyacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

İşletmemiz her zaman için doğru ve nitelikli ürün satışını hedeflemektedir. Bu açıdan da sadece ürün satmak için değil, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı ürünlerin satışını gerçekleştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kedi, köpek, kuş, balık gibi her türlü evcil hayvanınız için gereken mama, aksesuar ürünlerini sizlere en kaliteli halinde sunuyoruz.

Ayazma Petshop ailesi olarak, her zaman ilk önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda bir pet shop mağazasında aradığınız her ürünü ürün yelpazemize ekleyerek çalışma hayatımızı sürdürüyoruz. Sizler de küçük dostunuz için aradığınız her ürünü işletmemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi için mağazamızı ziyaret edebilir ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR