• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aybars Elektrik Elektronik ve Otomasyon

Adres :

Namazgah Mah. Gelincik Sok . No.11 Soma Manisa Manisa » Soma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tufan Kuş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aybarselektrikeletronik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 182 30 08

Whatsapp 2:

0 (530) 182 30 08

Aybars Elektrik Elektronik ve Otomasyon firmamız Manisa Soma’da faaliyet göstermektedir. Firma olarak Manisa elektronik sektöründe başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmandık ve müşterilerimize bunun bir tesadüf olmadığını kısa sürede gösterdik. Ortaya koyduğumuz başarılarla müşteri memnuniyetini her en yüksek seviyede tutmayı başardık ve bölgemizin en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen elektrik elektronik firması haline geldik. Bugünkü konumumuzda büyük bir başarı hikâyesine imza attık ve bunun sağlanabilmesi için kurulduğumuz günden bu yana büyük bir özveriyle çalıştık.

Firma olarak başarının ekip ruhundan geldiğinin bilincindeyiz. Bunun için ilk günden bu yana hep alanında yetişmiş, deneyimli ve eğitimli bir kadroyla hizmet veriyoruz. Personellerimizin tamamı işlerini büyük bir heyecanla ve özveriyle yapıyorlar. Çeşitli eğitimlerle ve seminerlerle çıtayı her geçen gün daha yukarıya taşımayı amaçlıyor, dinamik kadromuzun hep güncel kalmasını sağlıyoruz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek dünya standartlarında, en yeni ürün ve uygulamaları müşterilerimizle buluşturuyoruz. Nitelikli ekibimizle hizmet portföyümüzü güncelleyerek performansımızı arttırmaya devam ediyoruz.

Kaliteden ödün vermeden amacımız, müşteri memnuniyeti hep en üst seviyede tutmak ve daha geniş kitlelere ulaşabilmektir. Bu niyetle elektrik, elektronik, jeneratör tamir servisi, tarım sulama hizmetleri, elektrik arıza servisi, güvenlik kamerası kurulumu, bakımı, onarımı, otomasyon uygulamaları, güvenlik kamerası montajı ve daha onlarca farklı hizmeti kullanıma sunuyoruz. En uygun maliyetlerde hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR