• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aybek Sigorta

Adres :

İsmetpaşa Mahallesi Asaf Paşa Caddesi Can Apartmanı No: 60/10 Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Aydoğan Bektaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilgi@aybeksigorta.com.tr

Whatsapp 1:

0 (530) 867 80 17

Whatsapp 2:

0 (532) 050 21 75

Aybek Sigorta adı altında sunduğumuz hizmet çağımızın gereklerinden biri olarak göze çarpar ve büyük bir güven istediği için birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermek istedik. Kasko işlemleri, sağlık sigortası işlemleri, uygun fiyatlı trafik sigortası işlemleri, dask sigortası işlemleri gibi gayet fazla konuda sizlere yardımcı oluyor ve bu hizmeti ise en hızlı, en güvenli şekilde sunuyoruz. İşimizin kalitesini önemsiyor ve sizleri işletmemize gelerek gerekli sorunlarınızı çözmeye davet ediyoruz.

Çanakkale sigorta finans alanında yardımcı oluyor ve bu işin gerekliliklerine yönelik bir güven aşılamayı hedefliyoruz. Bazı firmalar yanlış yöntemlerle ya da prosedüre uymayan uygulamalarla çok sorunlu sonuçlar elde edebiliyor, hizmetler verebiliyor. İleriye dönük bu konular size büyük sorunlar yaşatır. Dolayısıyla bu işlemleri yaptırırken belli başlı konularda bilinçli hareket etmeniz iyi bir adım olacaktır ve daha da sağlıklı bir ilerleyiş sergilemiş olacaksınız.

Birçok sigorta çeşidi bulunmakta. Günlük hayatımıza kurallara uygun ve daha emin bir şekilde devam etmek istiyorsanız bu işlemlerden yararlanmanız gerekiyor. Mesela sağlık sigortası büyük bir önem taşıyor. Çünkü bunu yaptırmamanız durumunda iş ile alakalı ya da başka nedenlere bağlı olan sorunlar yaşayarak yaralandığınızda bu sigortalar sizlere büyük fayda sağlıyor. Onun için bu ve buna benzer konulardan yararlanmak için hizmetlerimizden yararlanmanız sizlerin gayet faydasına olacaktır. Dolayısıyla sizleri en kısa zamanda işletmemize bekliyor ve bu hizmetlerden yararlanmanızı istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR