• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aydın Tekel Kuruyemiş

Adres :

Kartaltepe Mah. Okul Cad. No: 2 Bayrampaşa İstanbul Şube 2: Kartaltepe Mah. Fatih Cad.36b Bayrampaşa İstanbul İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necati Kara - Ayhan Kara

E-Posta Adresi :

ayazeymenkara@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (532) 588 29 65

Whatsapp 2:

0 (545) 499 60 74
Tekel bayisinden beklediğiniz tüm kaliteli hizmet burada. Aradığınız ürünü güvenle temin edebilirsiniz. Üstelik yüksek fiyatlar ödemenize gerek kalmaz. Müşteri odaklı hizmet veren bir firma olarak her bütçeye uygun ürün satışı yapıyoruz. Farklı kategorilere ait ürünleri satışa sunarken asla kalitemizden ödün vermiyoruz. Müşterilerimizin haklarını ve sağlığını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Telek bayimizde alkollü ve alkolsüz birçok içecek bulunuyor. Aynı zamanda çeşitli atıştırmalıklar ve kuruyemişler de bayimizde yer alıyor.
Alkollü ve alkolsüz içeceklerin yanında organik bira da yer alıyor. Geniş ürün çeşitliliğine sahip olan tekel bayimizde aradığınız ürünü rahatlıkla bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Biz, ürünlerimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam edeceğiz. Güler yüzlü, samimi, saygılı ve dürüst ekibimizle Tekel Bayii alanında sizlere en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamış olacağız.
Hizmet verdiğimiz sektörde en önemli maddelerden biri müşteri ile firma arasındaki güven duygusu oluyor. Firma olarak değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunmaktayız. Kazandığımız bu güven duygusuna zarar gelmemesi adına işimizi aksatmıyor, her zaman en iyi hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR