• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aydın Ticaret Köyceğiz

Adres :

Gelişim Mah. Atatürk Blv. No: 184/1 Köyceğiz/muğla Muğla » Köyceğiz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bedia Aydın

E-Posta Adresi :

mehmetaydin4848@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (544) 235 54 55

Firmamız hayatın en temel ihtiyaçlarında çözüm üretmektedir. Su ve tüp bütün evlerin, işyerlerinin, ofislerin en çok ihtiyaç duyulan, olmazsa olmazıdır. Her ikisine de onlarca farklı marka ülkemiz genelinde hizmet verse de hepsi aynı kalitede değildir. Oysa hayat minerali olan suyun kalitesi son derece önemlidir. Firmamız bu açıdan kalite standartlarını en üst seviyede tutuyor. Kurulduğumuz ilk günden bu yana ülkemizin en kaliteli markalarıyla iş birliği yapıyoruz. En güncel ürünleri stoklarımıza taşıyoruz.

Sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak her birisi alanında yetişmiş, tecrübeli, deneyim sahibi, işini severek yapan, kendini geliştirmeye devam eden bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz güler yüzlü hizmet ayrıcalığını istisnasız bütün müşterilerimize taşımakta, her koşulda ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenli biçimde karşılamaya çalışmaktadırlar.

Firma olarak sürekli gelişen ve değişen süreçte bizler de kendimizi yeniliyor gerek ürün gruplarımızı gerekse hizmet standartlarımızı daima en modern halde tutuyoruz. Tüm dünyada sektörümüzle alakalı meydana gelen yenilikleri yakından takip ediyoruz. En yeni teknolojilerin kısa sürede firmamız bünyesine dahil olmasını sağlıyoruz. Tüp ve su bayisi olarak mutfak tüpü siparişi, hazır su siparişi,ve çok daha fazlası olarak görev yapıyoruz. Siparişlerinizi bir telefonla evlerinize ve iş yerlerine ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR