• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayfer Çetin Güzellik

Adres :

Hacı Alibey Mah. Sakarya 1 Caddesi Gürdal Abacı Plaza No: 50 Kat: 3 Daire: 8 Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayfer Çetin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 219 06 29

Ayfer Çetin Güzellik markamız, kendi sektöründe örnek marka imajı teşkil etmekte ve sektör içerisindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Eskişehir Odunpazarı güzellik merkezi şube merkezi ile sektör bünyesindeki çalışmalarını sürdürmekte olan işletmemiz, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır. Güzellik salonu hizmetleri alanında oldukça başarılı düzeyde hizmetleri ile tanınmakta olan Ayfer Çetin Güzellik firmamız, çok geniş içerikli bir işletme hizmet portföyünü de marka çatısı altında ihtiva etmektedir.

Ayfer Çetin Güzellik işletmemiz; bölgesel incelme işlemleri, kaş tasarım çalışmaları, altın oran kaş tasarım işlemleri, yüz germe işlemi, gözenek sıklaştırma çalışmaları, lazer epilasyon hizmetleri ve genel cilt bakım işlemleri alanında hizmetlerini sürdürmektedir. Temel güzellik merkezi hizmetleri alanında oldukça etkin ve nitelikli seviyede hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan firmamız, G5 masaj uygulama hizmetleri alanında da oldukça yüksek deneyim sahibi işletme personeline sahiptir.

Ayfer Çetin Güzellik markamız, güzellik salonu hizmetleri alanında kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmelerin de başında gelmesi ile tanınmaktadır. Söz konusu markamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da işletme çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde firmamızın çeşitli güzellik salonu hizmetlerine; işletme internet web sitemiz, marka GSM telefon numaramız, kurumsal e-posta adresimiz veya Eskişehir ili Odunpazarı ilçe şube merkezimiz ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR