• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aygaz Nurgaz Orcamp Campout Kamp Malzemeleri

Adres :

Ferhatpaşa Mahallesi Yeditepe Caddesi No: 21 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Karakelle

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 100 16 56

birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan Aygaz Nurgaz Orcamp Campout Kamp Malzemeleri sektörünün en güvenilir hizmet veren firması olmaktan gurur duyar. Günümüzde İstanbul alışveriş sektöründe neredeyse güvenilir hizmet veren işletme kalmadı. Kalitesiz malları fahiş fiyatlara satmaya çalışan firmalar gibi olmadığımızı müşterilerimize uzun zaman önce kanıtladık. Bu kadar müşteri yanılıyor olamaz. Bu müşteri memnuniyetinin sebebi ise en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla siz müşterilerimize ulaştırmaktır. En kaliteli ürünleri en güvenilir şekilde size ulaştırmak, firma olarak en büyük amacımızdır.

Kalabalık şehir hayatının getirdiği sinir ve stresten kurtulmak isteyen insanlar, kendilerini ormanların mükemmel sessiz ve huzurlu kollarına bırakmak için kamp yapmayı tercih etmektedirler. İnsan ruhuna adeta bir terapi gibi iyi gelen kampçılık, günümüzde iyice popülerleşmektedir. Kamp yapmak dışarıdan bakıldığında masraflı ve zor gibi gelse de aslında hiç öyle değildir. Bir kamp sandalyeniz bir de çadırınız varsa kamp yapmaya hazırsınız demektir. Ancak tam olarak kaliteli bir kamp tecrübesi yaşamak isterseniz mağazamıza uğramanızı öneririz.

En kaliteli ve uygun ürünleri sizinle paylaşan mağazamız ve çalışan ekibi olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Kaliteli ve güvenli bir kamp deneyimi için bizi tercih edebilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirmenize sebep olacak kamp deneyimini, ölmeden önce yapılacaklar listenize eklemenizi de tavsiye ederiz. Bizi tercih ettiğiniz için siz müşterilerimize teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR