• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayhan Ticaret

Adres :

Çandarlı Mah. Bergama Cad. No: 1/b Çandarlı Dikili İzmir İzmir » Dikili

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kerem Aydın

E-Posta Adresi :

ayhan.tic-candarli@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 007 04 44

Ayhan Ticaret olarak İzmir Dikili’de hizmet vermekte olan firmamız geniş ürün yelpazesi ve profesyonel iş anlayışı ile öne çıkıyor. Yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimizle bölgenin örnek işletmelerinden birisi olarak yıllardır faaliyetlerimize devam ediyor, tecrübelerimizi modern uygulamalarımızla harmanlayarak bölge halkımıza sunuyoruz.

İzmir hizmet sektöründe güvenilir çözümlerin, hızlı servisin ve uygun fiyatın adresi olan işletmemiz kurulduğu günden bu yana müşterilerinin memnuniyetini ilke edinmiş, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak en kaliteli markaları kullanıcılarıyla buluşturmuştur. En kaliteli hizmeti en güvenilir biçimde bölge halkına ulaştıran işletmemiz müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek her zaman aradıklarını bulmalarına imkan sunmuştur. En temel gereksinimlerini mekanlarıyla buluşturarak müşterilerinin yaşam kalitesini yükseltmiştir.

Piknik tüp siparişi, büyük tüp siparişi, damacana su siparişi, torba kömür satışı, fındık kömür satışı, mangallık kömür satışı, pet şişe su satışı hizmetlerini sunan işletmemiz ülkemizin önde gelen markalarından birisi olan Milangaz’ın bayiliğini yapmakta, milangaz tüp siparişlerini güvenilir biçimde çözüme kavuşturmaktadır.

Alo tüp siparişi, alo damacana siparişi hattımızdan gelen siparişler personellerimiz tarafından acil olarak işleme konmakta, en hızlı biçimde evlere, iş yerlerine ulaştırılmaktadır. Toplu kömür siparişleri kabul edilmekte, siparişler müşterilerimizin adreslerine teslim edilmektedir.

İşletmemiz alanında uzman ve donanımlı bir ekiple faaliyetlerini devam ettiriyor. Dinamik kadromuz en yeni teknolojilerle hizmet sağlayarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını daha hızlı, daha güvenli karşılıyor. Her geçen gün daha geniş kitleye hitap etmeye devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR