• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayna Mimari

Adres :

Mavi Şehir Avm Koçtaş Avm İçi Çerçeve Bölümü Ataşehir Mahallesi Çiğili İzmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Akgün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@aynamimari.com

Whatsapp 1:

0 (546) 979 02 33

Whatsapp 2:

0 (544) 672 34 83

İzmir mobilya sektöründe hizmet sunan firmamız farkını ortaya koyuyor. Firma olarak şimdiye kadar pek çok başarıya imza attık ve atmaya da devam edeceğiz. Uzun süredir sektörde yer almanın ayrıcalıkları ile yolumuzda ilerliyoruz. Emin adımlar ile ilerlediğimiz bu yolun başarıya çıkacağına da eminiz. Attığımız adımları sağlam bastığımız sürece kısa zamanda sektörün öncüsü olacağımızı düşünüyoruz. Öncü firma olabilmek için kalitemizden ödün vermiyoruz ve bütün işlerimizde kaliteyi ön planda tutuyoruz. Üstün kaliteli hizmetlerimizi başarımız ile taçlandırarak rakiplerimizi de geride bırakıyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetini de kazanarak hizmetlerini geliştiriyor. Müşterilerimizin isteği ve memnuniyeti bizim için her şeyden daha önemlidir.

Firmamız dekorasyon alanında hizmet sunarken neredeyse bütün tasarımlarda ayna kullanmaktadır. Aynalı modeller ile dilediğiniz mekâna farkındalık getirebilirsiniz. Tasarımını yaptığımız ve özenle üretim sağladığımız ürünleri çok beğeneceksiniz. Ürünleri siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretiyoruz. Dilediğiniz model, dilediğiniz renk ve boyutta ki ürünleri kısa süre içerisinde tasarlıyoruz. Tasarımlarımız profesyonel ekibimiz tarafından üretim haline getiriliyor. Firmamız malzeme seçimine de son derece önem veriyor. Dekorasyon sektöründe ki en kaliteli malzemeleri kullanarak ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Ayrıca satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin garantisini de veriyoruz. Firmamızın internet sitesinde tasarımını gerçekleştirdiğimiz ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi almak için internet sitemiz üzerinde yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. Aklınıza takılan soru işaretlerinin yanıtına ulaşabilmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR