• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aysu Yapı Dekorasyon

Adres :

Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Yorulmaz

E-Posta Adresi :

aysuayhanyorulmaz66@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 422 49 81

Ankara iç dekorasyon sektöründe Aysu Yapı Dekorasyon ailesi olarak geniş alana yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Şehrimizde bulunan değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik en doğru çalışmaları sunmaya gayret ediyoruz. Biz, aldığımız eğitimlerle birlikte yılların tecrübesine sahibiz. Firma olarak bugüne kadar pek çok alanda başarılı çalışmalarla adımızdan söz ettirdik. Bugünden sonra da aynı düzey çalışmalarla adımızdan başarıyla söz ettirmeye devam edeceğiz.

Çalışmalarımız doğrultusunda müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Öncelikle müşteri ile aramızda doğru iletişim kuruyoruz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda yapabileceğimiz çalışmaları değerlendiriyor ve en doğru çalışmayı gerçekleştirmek için altyapı oluşturuyoruz. Firma olarak her zaman plan ve program doğrultusunda hareket ediyoruz. Tam donanımlı firmamızda yeterli çalışan sayısına sahibiz. Farklı alanlarda çalışmalar gerçekleştirebildiğimiz gibi aynı zaman içerisinde farklı müşterilerimize hizmet verebilmekteyiz.

Geniş çalışma alanına sahip bir firma olarak elektrik ve su tesisatı üzerine hizmet veriyoruz. Ev ve iş yeri gibi istediğiniz alanların elektrik ve su tesisatının kurulumu, tamiri, bakım ve onarımı ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Aynı zamanda doğal gaz tesisatının kurulumu, tamiri, bakım ve onarımı da ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Mutfağınızda kullanmanız için raf imalatı yapıyoruz. Elimizde bulunan farklı modeller arasından ya da sizin isteğiniz doğrultusunda raf tasarımı ve imalatı yapıyoruz. Rafların kurulumu da ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Fayans döşeme, cam balkon tasarımı ve imalatı da sizlere verdiğimiz hizmetler arasında yerini alıyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR