• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayvalık Şarküteri

Adres :

30 Ağustos Zafer Mah. Atlıçayır Bulvarı No: 15/g Nilüfer Bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Handan Diken

E-Posta Adresi :

handanyildirim@outlook.com.tr

Whatsapp 1:

0 (552) 742 16 10

Whatsapp 2:

0 (532) 163 23 94

Şarküteriler içerisinde pek çok ürünün bulunduğu yerlerdir. Pek çok farklı yerden alışveriş yaparak alınacak ürünleri şarküterilerde bir arada buluyor oluşu ise sizlere zamandan büyük bir fayda sağlamış olacaktır.

Şarküterimizin temiz oluşu, düzenli oluşu ve pek çok çeşidi içinde bulunduruyor olması sebebi ile ihtiyacınız olan her şeyi kolaylıkla bulabileceksiniz. Pek çok çeşidimiz olmasının bir diğer artısı ise fiyatlarını karşılaştırma seçeneğinizin olmasıdır.

Uygun fiyatlara kaliteli ürünlerin satışını sağlıyor oluşumuzun yanı sıra sizlerin memnuniyetini önemseyen yaklaşımımız sayesinde, ihtiyacınız olan ve bizde bulunmayan ürünleri de sizler için getirtebileceğimizi belirtmek isteriz.

Alışverişini bizden yaparak bizim bu sektörde tutunmamızı sağlayan müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarken sizlerle de yollarımızın kesişeceği günü heyecan içerisinde bekliyoruz. Bize gelemediğiniz zamanlarda paket servis seçeneğimizin var olduğunu belirterek istediğiniz ürünleri kısa süre içerisinde adreslerinize teslim edebileceğimizi de belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR