• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayvaz Ticaret Gümüş Su Bölge Bayii

Adres :

İsmet Paşa Mah. Bursa Cad. Trutaş Depoları No : 4 Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Ayvaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ayvazticaret17@gmail.com

Hayat kaynağımız olan suyu evlerinize taşıyan ve Çanakkale Merkez’de bulunan firmamız temellerini 1985 yılında atmıştır. Günümüzde çeşitli su markalarının varlığı hepimizin dikkatini çekmektedir. Farkımızı suyumuzun kalitesi ile ortaya koymaktayız. Biz insan sağlığına uygun şartlarda ve kalitede hazırlanmış olan suyumuzla ülkemizin her köşesine hayat kaynağı dağıtmayı hedeflemekteyiz. Bu hedefimiz doğrultusunda tesislerimizde disiplinli bir şekilde size ulaştıracağımız kalite için çalışıyoruz. Suyumuzun pH değeri ve diğer özellikleri tamamen inan sağlığına uygun şekilde, bundan kuşkunuz olmasın. Biz herkesin hak ettiği gibi en iyi suyu içmesi için size hizmet veriyoruz.

Ayvaz Ticaret Gümüş Su Bölge Bayii olarak ürünlerimiz, 19 L damacana, 15 L cam şişe, 5,25 L şişe, 1,5 L pet şişe, 0,5 L pet şişe, 330 ml pet şişe, 200 ml pet şişe, 200 ml bardak olarak çeşitlilik göstermektedir. Size bir telefon kadar uzak olan firmamız sizin için bütün kolaylıkları düşünerek teknoloji çağına uygun olan bir uygulama ile karşınızda. Bu uygulama sayesinde hem hızlıca sipariş verebilir hem de kampanyalardan yararlanabilir ve hediye ürünler kazanabilirsiniz.

Uludağ’dan evlerinize kadar getirdiğimiz kaliteli suyumuz ile Çanakkale alışveriş sektörünü de geliştirmeyi ve zirvede olmayı hedefliyoruz. Öncelikli hedefimiz sizin sağlıklı su ile tanışmanız. Bundan dolayı firmamız sağlığa giden yolda sizleri kaliteli bir su ile karşılaştırmak için çalışmaya ve kendini geliştirmeye devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR