• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayyıldız Oto Kurtarma

Adres :

Küsget Sanayi Sitesi 33 Nolu Cadde B Blok No: 59 Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Yıldız

E-Posta Adresi :

a_y_2727@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 390 70 27

Whatsapp 2:

0 (532) 594 72 02

Gaziantep Şehitkamil’de hizmet vermekte olan firmamız Ayyıldız Oto Kurtarma birmilyonnokta.com un üyesidir. Gaziantep yol yardım sektörü içinde başarılarıyla önemli yere sahip firmamız 7/24 oto çekici ve oto kurtarıcı hizmetleri sunmaktadır. Araçlarımız için kaza ve arıza gibi olumsuz durumlar yaşayabiliriz. Bu olumsuz durumların ne zaman başımıza geleceğini kestirmek mümkün değildir, ama bu durumları yaşadığımızda bize yardım edecek tek kişinin de oto kurtarıcı hizmeti olduğunu biliriz.

Şehitkamil’de hizmet vermekte olan firmamız çok geniş bir servis ağına sahiptir. Bizleri saat kaçta ararsanız arayön en yakın zamanda sizlere destek olmak üzere harekete geçeriz. Aracınızı en yakın servise götürülmesini sağlar ya da olay yerinde müdahale ederiz. Firma olarak her zaman en önemli ilkemiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktır. Yıllardır sektörde görev yapan firmamız siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmayı bilmiş bu sayede büyümüş ve bugünkü halini almıştır.

Firma çalışanlarımızı genç, dinamik, yoğun çalışma temposuna dayanan ve çözüm odaklı çalışma arkadaşlarından oluşmaktadır. Zaman içinde müşteri kitlemiz artmıştır. Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren çözüm odaklı anlayışla çalışmalarımıza devam etmiş olan firmamız müşterilerimizin araçlarının sorunlarını anında tespit edip hızlı bir şekilde aksiyon alırlar. Uyguladığımız fiyatlarla müşterilerimize dost olmaya devam eden firmamıza araçlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Sektörde en iyi olma yolunda emin adımlar atan firmamız bu yolda yürümeye devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR