• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayyıldız Ticaret

Adres :

Hızırbey Mah. Atatürk Bul. No: 50 Sivrihisar/eskişehir Eskişehir » Sivrihisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmet Çelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ayyildizticaret26@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 969 99 79

Whatsapp 2:

0 (554) 969 99 79

Hayatın pek çok alanında ihtiyaç duyulan birçok ürüne ev sahipliği yapan işletmemiz Ayyıldız Ticaret birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız çeşitli alanlarda müşterilerine hizmetler sunarak, oldukça kapsamlı bir alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Öncelikli hedefi ve vizyonu kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir hizmet sunmak olan işletmemiz çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Ayyıldız Ticaret ailesi olarak içinde bulunduğumuz Eskişehir damacana su sektöründe oldukça kapsamlı ve çok yönlü hizmetler sunmayı sürdürüyoruz. Yalnızca damacana su satışının aksine, tüp çeşitleri ve meşrubat satışları da vermekte olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Her zaman hızlı ve doğru bir hizmet süreci sunmayı hedefleyen firmamız, bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Siz değerli müşterilerimize en kısa süre içinde vermiş olduğunuz siparişleri ulaştırmak için deneyimli ve disiplinli kurye arkadaşlarımız ile çalışmalar sürdürüyoruz. Bu sayede vermiş olduğunuz sipariş en kısa süre içinde kapınıza kadar teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra tüp ve meşrubat gibi siparişler için oldukça hassas bir taşıma ve yükleme süreci sağlayarak güvenli biçimde tarafınıza ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Firmamız için müşteri memnuniyetini doğru şekilde sağlamak oldukça değerli ve önemlidir. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda bu ilkeyi merkeze koyarak ilerlemeye ve çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Sizler de hem işletmeleriniz hem de evleriniz için ihtiyaç duyduğunuz damacana su ve vermekte olduğumuz diğer hizmetlerden güvenle yararlanabilirsiniz. Sipariş vermek için telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler