• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Azize’nin Ekmekleri

Adres :

- İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Azize Duman

E-Posta Adresi :

azizeninekmekleri@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 547 66 09

Ekmek alanında kendine has lezzetleriyle sizlerle buluşan Azize’nin ekmekleri İstanbul/ Fatihte siz değerli müşterilerine kapısını açmıştır. Alışveriş sektöründe alanında farklılık yaratan Azize’nin ekmekleri en taze ekmek çeşitleriyle ve sağlıklı unlarla harmanlanmış ekmeklerimizden tatmak isterseniz bizlere yerimizden ulaşabilirsiniz.

Her gün fırından taze yapılan ekmeklerimiz ise; cevizli ekmek, organik köy ekmeği, hamburger ekmeği, erişte ve sebzeli erişte çeşitleri, ekşi mayalı ekmek, tost ekmeği, çavdar ekmeği ve mayalı ekmek olarak sizlere sunulmuştur. Müşteri memnuniyeti adına, müşterilerimiz talep ettiği ekmekleri sipariş alarak yerimizden sizlere teslim etmekteyiz.

Önceliğimiz gıda satışından dolayı sağlıklı ve taze ekmek sunumu ve müşteri memnuniyetidir. Bunun yanı sıra müşteri beklentilerini, en üst düzeyde ürünler üreterek müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli yükselmeyi hedef haline getirmektir. Kalite ve fiyat dengesiyle müşteri ortaklığını uzun yıllar sürdürmektir.

Azize’ nin ekmekleri için düğün organizasyonu veya toplu organizasyon siparişlerinizi beklemekteyiz. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir sipariş oluşturabilirsiniz.

Gıda güvenliği adına organik ekmeklerimizi tercih etmeniz bizleri mutlu etmektedir. Kendini ve çocuklarını düşünen her birey sağlık açısından olsun, lezzet açısında olsun bizlere başvurabilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR