• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Azra Moda Evi

Adres :

Nurpazarbaşı Mahallesi Özdemirbey Caddesi Çamlıca 2 Etap Şahinbey Gaziantep( Düztepe Yaşam Hastanesi Civarı ) Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Yıldırım

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 238 20 79

Whatsapp 2:

0 (537) 238 20 79

Whatsapp 3:

0 (505) 927 96 08

Sektörde bulunduğumuz yıldan bu yana edindiğimiz müşteri ilişkilerinin bize verdiği deneyimle sizleri gün geçtikçe daha çok anlıyoruz. Sizlerin istek ve arzularınıza daha dikkatle kulak kabartıyoruz ve artık arzuladığınız, hayal ettiğiniz ne varsa siz onu dillendirmeden anlamayı başarıyoruz. Gaziantep giyim sektöründe adımızdan sıkça söz ettirmemizin sebebinin siz değerli müşterilerimizle olan bağımız olduğunu biliyoruz. Sizlerin isteklerini ve arzularını deneyimlerimizin bize kattığı güzelliklerle cevaplıyoruz.

Sizlerin özel günlerinde giyeceğiniz elbiseler için özenerek çalışıyoruz. Kuzeninizin, yakın dostunuzun, iş arkadaşınızın düğününde giyeceğiniz elbisenin bile sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Kendi nişanınıza verdiğiniz önemi hissetmemek elde değil zaten. Gece kıyafetlerimizi size verdiğimiz özenle hazırlıyoruz.

Her mağazada bulunabilecek şeyler giymek istemediğinizi biliyoruz. Tarzınıza göre kıyafetler yaratmaya çalışırken sizler için farklı olanı arıyoruz. Kına gecenizdeki gece elbisenizle parlamanızı istiyoruz. Daha önce hiç kimsenin üzerinde görülmemiş bir model çıkartmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizin için özel olan o günde sizin için en özel parçayı arıyoruz. Giyeceğiniz bindallının geçmişten gelen esintilerini seviyoruz. Nostalji havasını seviyoruz ama bindallınızı kesinlikle demode bir model olarak seçmiyoruz. Sıradan olana kattığımız farklılıklarla sizi farklı kılıyoruz. En özel gününüze geldiğimizde sizin için en özel şeyin gelinlik olduğunu biliyoruz. Sizin için seçtiğimiz, ürettiğimiz ve adeta sizin için yarattığımız gelinliklerin göz kamaştırıcı kalitelerinden emin oluyoruz. Biz kendi kalitemizden emin olmadan sizin karşınıza hiçbir şey çıkartmıyor ve üzerinize yakıştırmıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR