• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bab Hafriyat

Adres :

Hasan Çelebi Mah.14.sok.no: 7 /siverek Şanlıurfa Şanlıurfa » Siverek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selim Şenbayram

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (542) 466 55 05

Whatsapp 2:

0 (542) 466 55 05

Firma olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Şanlıurfa hafriyat sektöründe kendimize belirlediğimiz en önemli müşterilerimize lâyık oldukları hizmeti verebilmektir. Firmamız tamamen güven odaklı çalışmaktadır. Karşılıklı güven çerçevesinde kalitemizi tüm Şanlıurfa’ya duyurduk. Yaptığımız işin kalitesi ile siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak bizim için oldukça kolay oluyor, çünkü işimizi olabilecek en iyi seviyede yaptığımızı düşünüyoruz. Siz değeli müşterilerimiz en kaliteli hizmeti hak ediyor.

Kapsamlı makine kullanım alanlarımız ve tecrübeli kadromuz ile tüm hafriyat işleri, yıkım, kırım, peyzaj ve stabilize gibi zorlu projeleri itina ile gerçekleştirmekteyiz. Yüksek tecrübe isteyen bu işler, sektörde ki deneyimlerimiz sayesinde güvenilir şekilde yürütülüyor. Alanında gerekli eğitimi de alarak biriktirmiş olduğu tecrübeleriyle uzman personelimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunuyor.

Geniş iş plâtformumuzda müşteri memnuniyeti ve kusursuz iş kabiliyetimiz ile sizlere en iyi hizmeti veremeye daima hazırız. Gün geçtikçe bünyemize kattığımız yeni ekip arkadaşlarımız ve ekipmanlarımız ile hafriyat sektöründe kendimizi hızla geliştirmeye devam ediyoruz. Sektörde markalaşma yolunda hızla ilerleyerek büyük bir mesafe kat ettik. Bugün itibarî ile yılların bizlere vermiş olduğu geniş müşteri kitlesi, işimizdeki tecrübe ve uzman kadromuz ile sektörün en güvenilir, lider kuruluşları arasına adımızı yazdırmayı başardık.

Kendimize belirlediğimiz başarı yolunda emin adımlarla ilerlerken, sizleri de yanımızda görmekten büyük mutluluk duyarız. Unutmayın ki kaliteli hizmet anlayışına sahip olmak herkesin hakkı.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR