• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bademağaçlı Defransiyelci Bekir Gültekin

Adres :

Kepez Mahallesi Yeşil Antalya Sanayi Sitesi 5069 Sokak No: 54 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Gültekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gultekinbekir018@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 921 54 61

Firmamız oto servis ve tamirhane olarak sizlere hizmet vermektedir. Araçlarınızın bakımı ve tamiri için müracaat edebileceğiniz güvenli bir adres olarak faaliyet göstermekteyiz. Ticari kaygıya düşmeden müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Firmamız yıllardır hizmet verdiği sektörde en ön sıralarda yer almaktadır. Bu alanda uzman ve deneyimli personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Uzun vadede memnun kalabileceğiniz şekilde kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Antalya oto servis ve tamirhane olarak yıllardır sizlerin hizmetindeyiz. Esas olarak hizmet verdiğimiz kategori defransiyel şanzıman tamir bakım hizmetleridir. Araçlarınız için kritik önemde olan tamir ve bakım hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Araçlarınızı emanet edebileceğiniz güvenli bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Yıllardır bu işi yapmanın verdiği deneyim ve birikimi verdiğimiz hizmetlere yansıtmayı başardık. Bu sayede geniş müşteri kitlesine sahip olduk.

Oto servis ve tamirhane merkezi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler bütçenize hitap eden en uygun fiyatlardadır. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız talep ve beklentilerinize karşılık verebilecek niteliktedir. Hem kendi güvenliğiniz hem de başkalarının can güvenliği için son derece önemli olan defransiyel şanzıman tamir bakım işlerini sizlere en iyi şekilde sunmaktadır. Rekabet ettiğimiz sektörde sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunarak sizlerin ilk tercihi olmayı başarmış bir firmayız. Bizlere kolaylıkla ulaşabileceğiniz kolaylıkta merkezi bir konumda sizlerin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR