• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bafra Fizik Tedavi Danışmanlık Merkezi

Adres :

Emirefendi Mahallesi Süleyman Türk Caddesi No: 32/b Bafra Samsun Samsun » Bafra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faruk Şengül

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 423 88 26

Whatsapp 2:

0 (544) 423 88 26

Fizik tedavi tıbbın bir parçası olmakla birlikte kapsam alanı çok daha geniş olduğu için ve farklı metotlar, tedavi yöntemleri kullanıldığı için eğitimleri de farklı bir bölüm halinde verilmektedir. Bununla birlikte tedaviler çoğu zaman ortaklaşa yapılırken fizik tedavinin diğer alanlardan pek çok farkı bulunmaktadır. Öncelikle uygulamaların kişiye özel, kişinin sağlık ve vücut yapısına göre yapılmakta, çoğu zaman günlerce, aylarca tedavi sürebilmektedir. Üstelik tedavi her ne kadar fizik tedavi uzmanı tarafından yapılsa da hayatın geri kalanına da yayılmakta, bir bütün olarak süreç takip edilmektedir. Bunlar yapıldığı taktirde kişiler pek çok rahatsızlığında kurtulabilmektedir. Bunun için ihtiyacınız olan hizmetleri Samsun Bafra’da bulunan Bafra Fizik Tedavi Danışmanlık Merkezimiz ile sizlere sunuyor, sağlığınıza kavuşmanız için gerekenleri yapıyoruz.

Samsun danışmanlık sektörünün öncü ve örnek kuruluşlarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyoruz. Sonuç odaklı çalışmalarımız ve tedavilerimiz sayesinde ardımızda yüzlerce mutlu, sağlığına kavuşmuş müşteri bırakmış bulunuyoruz. Bu sayede bölgemizin en çok tercih edilen fizik tedavi uzmanı haline gelmiş olsak da başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini yapama çabalıyoruz.

Fizik tedavi merkezi olarak hasta odaklı çalışıyor, bilimsel ilkeler ve doğrular çerçevesinde tedavilerimizi yürütüyoruz. Seanslar halinde hastalarımızın takibini yapıyor, gerekli süreç sonunda istenen noktaya gelmek için karşılıklı azami çaba sarf ediyoruz. Daima en modern tedavilerin adresi oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR