• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bağbaşı Erkek Kuaför Salonu

Adres :

Bağbaşi Mahallesi Yunus Emre Caddesi No: 3 Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mevlüt Dal

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (555) 063 35 37

Whatsapp 2:

0 (555) 063 35 37

Denizli kuaför sektöründe sizler için kurulduğumuz günden beri çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yılların getirdiği özverili çalışma prensiplerimizle, deneyimlerimizle güveninizi kazanmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin kuaför salonumuzu seçtiğinizde sizi, en mükemmel şekilde ağırlamayı kendimize ilke ediniyoruz.

Sizlerin istek ve arzularına kulak kabartıyoruz. İstediğiniz Saç ve sakal stilini hayalinizdeki görünüme kavuşmak için çabalıyoruz. Saçlarınıza olmasını istediğiniz şekiller veriyoruz. Saçlarınızı istediğiniz mükemmelliğe kavuşturmadan önce sizin günlük kullanımınıza uygun olması için özen gösteriyoruz. Sakalların bir erkeğin makyajı olduğunu ve güzel görüntünüz için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Sakallarınızı sizin arzu ettiğiniz gibi şekillendiriyoruz. Sizin istemediğiniz ve sevmeyeceğiniz şekilde sonuçlanmasını bizde kesinlikle istemiyoruz. Sektörde varlığımızı müşteri memnuniyetiyle sürdürüyoruz. Bu memnuniyetin sizlerin istekleri doğrultusunda olacağını biliyoruz. Sahip olmak istediğiniz bakımlı görüntüye sizleri kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Yaptığımız cilt bakımlarıyla saçınız ve sakalınız kadar cildinize de önem veriyoruz.

Sizin bu güzel deneyimi yaşamanız için deneyimli çalışma arkadaşlarımızla yanınızdayız. Sizin için önemli olan günlerde sizin kadar heyecan duyuyoruz. Damat tıraşınızı yaparken sizin kadar mutluluk duyuyoruz. Çocuğunuzun ilk tıraş deneyiminde sizin yanınızda olmaktan ve o güzel anı paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bayramlarda, ilk buluşmalarda, aile toplantılarında ve yıllardır görüşülmeyen dostlarla görüşüleceğinde iyi hissetme arzunuzu anlıyoruz. Sizin iyi hissetmeniz için çabalıyoruz. Tarzınızla fark yaratmanızı ve dilediğiniz ortama girdiğinizde, kafaların döndüğü yerde siz olun istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR