• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bağcılar Veteriner Kliniği

Adres :

Bağcılar Merkez Mahallesi 680. Sokak 22/c Bağcılar/istanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alper Urhan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

juniorbjk1976@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 871 87 97

İstanbul evcil hayvan sektöründe kurmuş olduğumuz Bağcılar Veteriner Kliniği Bağcılar’ da siz değerli pet severlerimize hizmet vermektedir. Pet sağlığı ve bakımı konusunda alanında uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kullandığımız modern yöntem ve son teknoloji cihazlar sayesinde evcil dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılamaktayız. Kurmuş olduğumuz kliniğimizde minik dostlarınızın tüm sağlık gereksinimlerini sağlamaktayız.

Kliniğimizde evcil hayvanlarınızın rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra, yaşlanma ile ortaya çıkabilecek sorunların veya hastalıkların erken tanısını ve tedavisini yapmaktayız. Hedefimiz, minik dostlarınızın yaşamları boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini en iyi ve en güzel şekilde sağlayabilmektir.

Minik dostlarımız için gerekli olan aşıları en güvenilir ve en kaliteli ilaç firmalarından soğuk zincir ile alınıp yine soğuk zincir bozulmadan saklanır. Ayrıca aşı zamanından önce sizlere mesaj yolu ile hatırlatma yapmaktayız. Kliniğimizde her türlü cerrahi operasyonları ameliyathanemizde en steril şartlar altında yapmaktayız. İsteğiniz doğrultusunda kliniğimizde minik dostlarınıza kuaför hizmeti de vermekteyiz.

Bağcılar Veteriner Kliniği olarak sizlerin ve minik dostlarınızın daha iyi ve daha kaliteli yaşam sürdürebilmesi için en iyi hizmetleri vermekteyiz. Değerli dostlarınızın ve sizlerin arasında oluşabilecek her türlü olumsuzlukları elimizdeki en iyi imkanlar ile ve gerektiğinde alanında en uzman hekimler ile çözüm üreterek ortadan kaldırmaktayız ve iki taraflı olarak yaşam kalitesini arttırmaktayız. Petlerinizin yaşamları boyunca hak ettikleri hizmeti sağlamak için sizleri kliniğimize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR