• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahadır Gravür

Adres :

Üzümlü Mahallesi 44781 Sokak No: 3/a Konya » Beyşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahadır Kutlu

E-Posta Adresi :

bahadrkutlu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 599 88 29

Bahadır Gravür, birmilyonnokta.com üyesi olarak Konya ahşap dekorasyon alanında hizmet veriyor. Ahşap, günümüzün en çok kullanılan malzemelerden biridir. Ahşap kullanımı geçmişten günümüze değer kazanarak gelmiştir. Günümüzde ahşap kullanımıyla farklı birçok ürün tasarlanmaktadır. Bu ürünler dekorasyon için de önemli bir yere sahiptir. Firma olarak bizler tasarladığımız ahşap ürünleri satışa sunmaktayız.

Gravür, ağaç kullanımıyla yapılan bir resim türüdür. Günümüzde önemli bir yere sahip olan bu çalışma emek ister. Özel ağaçlardan elde edilen çalışmalarda özel malzemeler kullanılır. Ağacın boyanması ve ağacın oyulmasıyla hazırlanan çalışmalar özellikle dekorasyon için önemli bir yere sahiptir. Yılların bilgi ve birikimiyle verdiğimiz hizmet doğrultusunda değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmaktayız. Sizler de ahşap kullanımıyla elde edilen çalışmalarımızdan güvenle faydalanabilirsiniz.

Bahadır Gravür ailesi olarak yılların bilgi ve birikime sahip ustalarımızla çalışmaktayız. Sektörün tecrübeli ismi olarak yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyoruz. Özel el işçiliğiyle hazırlanan bu ürünlerimizi hediyelik eşya olarak satışa sunuyoruz. Sevdiklerinize değerli bir hediye vermek istiyorsanız ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kendi evinizde, ofisinizde veya odanızda bu ürünlerden kullanarak dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Çeşitli tasarımlarımız arasından sizin için uygun tasarımı kolaylıkla bulabilir, doğru fiyata satın alabilirsiniz. Tasarımlarımızın tamamı el emeği olduğu için fiyatlar biraz yüksek gelebilir. Fakat özel tasarım işçiliğimizi inceledikten sonra fiyatların bu kalite ve tasarım için uygun olduğunu görmüş olursunuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR