• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahar Ticaret Tüp ve Damacana Su Bayiliği

Adres :

Güneykent Mah. Farabi Cad. Toroslar/mersin Mersin » Toroslar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Türkaslan

E-Posta Adresi :

turkaslanburak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 462 46 56

Whatsapp 2:

0 (552) 223 80 66
şube2 Adres :Çağdaşkent Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı İlkem sitesi Altı
şube2 tel : 05315797111
şube2 tel : 05558898956
Bahar Ticaret Tüp ve Damacana Su Bayiliği firmamızmersin toroslar sırma damacana su siparişi,mersin toroslar en yakın sırma su bayileri,mersin toroslar en yakın likidgaz tüp bayileri,mersin toroslar milangaz tüp bayileri,mersin toroslar milangaz tüp değişimi,mersin toroslar likidgaz tüp değişimi,mersin toroslar açık tüpçü,mersin toroslar en yakın tüpçü,mersin toroslar en yakın sucu,mersin toroslar iş yerlerine tüp siparişi,mersin toroslar iş yerlerine su siparişi,mersin toroslar damacana hayat su siparişi, hizmet vermekteyiz.
Bahar Ticaret Tüp ve Damacana Su Bayiliğifirması olarak birinci misyonumuz sürekli olarak kendimizi yenileyerek müşterilerimize hizmet alanındaki en kaliteli hizmeti ulaştırabilmektir. Bu misyonumuz sayesindeBahar Ticaret Tüp ve Damacana Su Bayiliğifirmamız günümüze kadar gelmeyi başarmış ve bu süreç içerisinde de birçok başarıyı hanesine yazdırmıştır. Sürekli olarak kendimizi geliştirme misyonumuzun gerçekleştirilebilmesi için ise sürekli olarak hizmet sektöründe oluşan yeniliklerin, gelişmelerin takibini gerçekleştirmekteyiz. Eğer var ise eksiklerimizi tamamlamakta yok ise Mersin şehrinde sunmuş olduğumuz hizmetin üzerine yenilikler ekleyerek müşterilerimizi sürekli olarak memnun etmeye çabalamaktayız.
Tan Ticaret Tüp Bayi ve Beyaz Eşya firması olarak en büyük hedeflerimizden bir tanesi deMersinşehrinde hizmet alanında hizmet veren firmalar arasında başı çekebilmektir. Müşterilerine yalnızca hizmet sunan ve bu hizmetin karşılığını alan bir firma olmaktan kurulduğumuz günden itibaren korkmakta ve kaçınmaktayız. Müşterimizden alacağımız karşılıktan çok müşterimizin memnun olmasına, ihtiyacının etkili bir şekilde karşılanabilmesi üzerinde çalışmaktayız. Bu sayede hizmet sektöründe hizmet veren en başarılı firmalar arasında başı çekmeyi başarmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bu kazancımızı kanıtlar niteliktedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR