• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahçe Ahşap Dekorasyon

Adres :

Harsat Mah. 6. Sok. No: 19 Kastamonu » Tosya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 243 15 90

Bahçe Ahşap Dekorasyon, birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan kuruluşlardan bir tanesidir. Ahşap genellikle dayanıklılığı için tercih edilen bir materyaldir. Yıllarca eskimeden kullanılan doğal ahşap mobilyalar, oldukça sağlam bir yapıya sahiptirler. Pek çok çeşitle hizmet veren firmamızda en kaliteli ahşap mobilyaları bulabilirsiniz.

Hızla gelişen dünyada neredeyse her sene yeni modeller trend olmaktadır. Modası asla geçmeyecek olan ahşap mobilyalarımız, günlük hayattaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Modern bir bakış açısıyla yaklaştığımız ürünlerimizin, uzun yıllar boyunca güven ve memnuniyetle kullanmasını amaçlamaktayız. Müşterilerimizin güven ve memnuniyetini kazanmak için yıllardır Kastamonu mobilya sektöründe çalışmanın getirdiği tecrübeyle kullandığımız ağaçların doğal yapısını bozmadan hizmet vermekteyiz.

Hayalinizde ürünleri gerçeğe çevirebilmemiz için detaylı bir bilgi aktarımına ihtiyaç duyuyoruz. Siz müşterilerimizin istediği modelleri ve istediği detayları özenle tasarlıyoruz. Tasarladığımız ürünleri yapım aşamasına getirmeden önce, tasarımımızdan memnun olduğunuzdan emin oluyoruz. Aklınıza takılan bütün yerleri ve netleşmemiş bütün düşünceleri ekibimizle çekinmeden paylaşabilirsiniz. Tasarlama aşamasında istediğiniz bütün değişiklikleri kolayca yapabilmekteyiz. Yapım aşamasında da ürünler üzerinde değişiklik yapabiliyoruz. Ancak tahmin edersiniz ki yapım aşamasında büyük değişimler yapmamızın imkânı oldukça azdır.

Sizlerin ortaya çıkan üründen memnun olmanız bizim için büyük önem arz etmektedir. Yıllarca kullanacağınız ürünlere bakarken keşke demenizi asla istemeyiz. En kaliteli ve doğal ürün imalatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR