• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahcivan Su Arıtma Sistemleri

Adres :

Halil Rıfat Paşa Mah. Halil Rıfat Paşa Cad. Filiz Apt. B Blok No: 37/b Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Bahcivan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ibrahimbahcivan5858@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 068 75 75

Birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden ve Sivas teknik servis sektörünün en güvenilen işletmelerinden Bahcivan Su Arıtma Sistemleri il merkezinde müşterilerine hizmet vermektedir. Su arıtma cihazları üzerine uzmanlaşan şirket, gerek gündelik ve evlerde kullanılan ufak su arıtma cihazları olsun gerekse büyük fabrika ve bürolarda kullanılan endüstriyel tipte su arıtma cihazları için hizmet vermektedir.

Ülkemizin birçok bölgesinde musluklardan akan suların temizliğine maalesef tamamen güvenilememektedir. Birçok belediye büyük masraflarla su arıtma tesisleri kurmuş olsa da şehirlerin su sistemleri güncelliklerini yitirmiş olduğundan dolayı, zamanla borulardaki sulara çeşitli maddelerin karışması da kaçınılmaz olmaktadır. Bu maddeler arasında insan ve diğer canlıların sağlığına hiç zararı olmayan birçok madde olmasının yanında, aşırı zararlı ağır metaller ve kimyasallar hatta biyolojik ajanlarda karışabilmektedir. Günümüzde birçok evde ve apartmanda, içlerinde yaşayanları böyle tehlikelere karşı koruyan sistemler ihmal edildiği için, tehlikenin farkında olan bireyler kendilerini ve ailelerini, çalışanlarını korumak için su arıtma cihazları temin etmektedirler.

Sadece evler ve ofisler için geliştirilen ürünlerin satış ve servisini gerçekleştirmeyen Bahcivan Su Arıtma Sistemleri, bunun yanında konut ve binaların su girişlerine bağlanan ve bu sayede binada bulunan herkesin güvenli su tüketebilmesine olanak veren sistemlerin de satış ve kiralamasını gerçekleştirmektedir. Ayrıca çamaşır ve bulaşık makinelerinin ömürlerini büyük ölçüde kısaltan kirece karşı koruma sağlama amacıyla üretilen özel filtrelerde geniş ürün seçenekleri arasında yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR