• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bakır Elektrik Mühendislik

Adres :

İbrahimağa Mahallesi İnönü Caddesi No: 21/1b Develi Kayseri Kayseri » Develi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Bakır - Yusuf Bakır

E-Posta Adresi :

bakirmuhendislik@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (538) 246 95 38

Whatsapp 2:

0 (541) 767 58 90

Whatsapp 3:

0 (538) 246 95 38

Whatsapp 4:

0 (541) 767 58 90

Kayseri’nin Develi ilçesinde faaliyetini sürdürdüğümüz firmamız elektrik elektronik sektöründe hizmet vermektedir. Bakır Elektrik mühendislik olarak gerektiğinde inisiyatif alarak ve profesyonelce hizmet sunuyoruz.

Firma olarak Kayseri elektrik elektronik sektöründe lider bir firma haline gelebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sektörde lider bir firma haline gelmek çok fazla özveri, inisiyatif, profesyonellik, kaliteli iş ve de zamanında işi bitirmeyi gerektirmektedir. Bakır Elektrik Mühendislik olarak tüm bu gereklilikleri yerine getirmeye çalışarak hedefe giden yolda mesafe kat etmekteyiz.

Alanında uzman ekibimizin deneyimiyle yapılan işlemlerin tümünü zamanında ve profesyonel bir şekilde teslim etmekteyiz. Yaptığımız işte siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve beklentilerine en doğru ve etkili bir biçimde geri dönüt vererek beklentilerinin de üstünde işler yapmaktayız. Müşterilerimiz onlarla kurduğumuz kaliteli iletişimden doğan karşılıklı güven sayesinde de firmamıza sadakat duyarak sıkça tercih etmektedirler. Güven başarı halkasının ilk adımıdır. Firmamızın başarısını arttıracak olan diğer adımlar ise kaliteli ve profesyonel hizmettir. Tüm bunların sonucunda ise müşteri memnuniyeti doğacaktır ve de günden güne arttırdığımız hizmet kalitesiyle doğru orantılı olarak da müşteri memnuniyetimiz artacaktır. İşimiz insan odaklı bir iş olduğundan müşteri memnuniyeti ve değerli müşterilerimizin istek ve beklentileri bizim için son derece önemlidir.

Sektörün gereklilikleri dışında bir çok inisiyatif alarak özverili bir çalışma gerçekleştiren firmamız için başarı haktır. Ayrıca bu başarıyı daha da ileriye taşıyacak olan ve sektörde lider olmak üzere çalışmalarını yürütecek olan yine firmamızın kendisidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR