• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baklava Alayı

Adres :

Aziziye Mah. Nezih Tütüncüoğlu Bulvarı 38/e Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

kiliciotomotiv@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 570 70 70

Türkiye’de internet üzerinden faaliyet gösteren ve kurumların kendilerini ve hizmetlerini tanıtabildikleri platformlardan en fazla kullanıcıya sahip olanı birmilyonnokta.com üyelerinden Baklava Alayı Düzce pasta ve pastane sektöründe müşterilerine hizmet veren seçkin işletmelerden biridir. Düzce merkezde müşterileri ile buluşan işletme, geniş tatlı menüsü ve nezih mekanı ile dikkat çekmektedir.

Farklı türdeki tatlıların üretildiği ve satıldığı Baklava Alayı’nın en gözde ürünü ismini aldığı baklava. Antep bölgesiyle özdeşleşen baklavayı gerçek lezzetiyle Düzce’ye taşıyan işletme, geleneksel yöntemler ve malzemelerle baklava üretmeye devam etmektedir. Cevizli, fıstıklı ve farklı türlerde baklavalar üreten işletme, istenirse tepsi veya kilo ile özel üretimde yapmaktadır. Kullandıkları yufkaları da kendi açan işletme, bu sayede gerçek Antep baklavası lezzetine erişebilmekte, yufka kullanarak ürettiği diğer tatlılarda, sarma gibi, ayrı bir hayran kitlesine sahip olmaktadır.

Müşterilerine sütlü ve hamurlu tatlı seçenekleri de sunan pastane, aynı zamanda özel günler ve kutlamalar için pasta satışı da yapmakta, isteğe özel pasta üretimi de gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin isteklerine göre her türlü yaş pasta üretimi yapabilen işletme aynı zamanda ebat konusunda da bir sınır koymamaktadır. Ekler tatlısı, incir tatlısının yanından geleneksel Osmanlı tatlılarının da üretimini gerçekleştiren işletme, müşterilerine unutulmuş zamanların lezzetlerini sunmaktadır.

Modern üretim tekniklerinden ziyade geleneksel üretim yöntemlerini kullanmaya devam eden Baklava Alayı, alanında eğitimli ve deneyimli personelleri ve kaliteye verdikleri önem ile Düzce’de en beğenilen pastanelerden biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR