• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balaban Dizel Marina

Adres :

Sanayi Sitesi 1247 Sok. No.18/c Aliağa İzmir İzmir » Aliağa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yalçın Balaban / Kemal Balaban

E-Posta Adresi :

basakekmek1989@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 620 23 77

Whatsapp 2:

0 (535) 600 40 93

İzmir teknik servis sektörünün en başarılı firması olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız uzun yıllardan bu güne kadar aralıksız hizmet sunarak kendisini üst seviyelere çıkarmayı başardı. Rakiplerimizi geride bırakan adımlar atarak hedefimize yaklaşıyoruz. Hedefimiz teknik sektörün öncü firması olabilmektir. Öncü firma olabilmek için kendimize bazı unsurlar ve ilkeler belirledik. Bu unsurların başında kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini kazanmak geliyor. Müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu kazanarak kalite seviyemizi an ve an artırıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisi firmamız için son derece önemlidir.

Firmamızın önem verdiği diğer bir unsur da profesyonel ekibimiz ile en zor işlerin üstesinden gelmektir. Teknik servis sektörünün en başarılı ve tecrübeli isimlerini bir araya getirerek profesyonel ekibimizi oluşturduk. Ekibimiz şimdiye kadar pek çok işi başarılı şekilde sonuçlandırdı. Gerçekleştirdiğimiz işleri internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. İşimizi daha başarılı şekilde gerçekleştirmek için dünya standartlarında ki kalite seviyesine sahip malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız malzemelerin üstün kaliteye sahip olması hem sıfır hata ile işimizi yapmamızı sağlıyor hem de uzun vadeli kullanım olanağı sağlıyor. Teknolojiyi de yakından takip eden firmamız hem hızına hız katıyor hem de başarısını dört bir yana duyuruyor.

Teknik servis hizmetlerimizde uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Sektörün en uygun fiyatlarını sunan firmamız dönem dönem indirimler de gerçekleştirmektedir. İndirimlerimizden haberdar olmak ve faydalanmak için internet sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek ve hizmet talebinde bulunmak için internet sitemiz üzerinde yer alan telefon numarasını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR