• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balcı Elektrik Aydınlatma

Adres :

Seyit Mahallesi Çarşamba Caddesi 40/b Samsun » Terme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veli Balcı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 270 33 94

Whatsapp 2:

0 (530) 022 10 06

Balcı Elektrik Aydınlatma firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmektedir. Samsun tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmet veren firmamız Balcı Elektrik Aydınlatma firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Firma olarak sizlere sunduğumuz hizmetler elektrik alanında olup tüm elektrik ile ilgili işleri yapabilmekteyiz. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda sizlere en iyi şekilde ve güvenilir bir hizmet sunmak için alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel kişiler tarafından kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Firma olarak sizlere çok çeşitli bir hizmet portföyü sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamını en güvenilir şekilde yapmaktayız. Aynı zamanda hizmet kalitemiz sayesinde sizlere uzun ömürlü bir hizmet sunmaktayız. Firma olarak sizlere sunduğumuz hizmetleri en iyi şekilde planlayarak yapacağımız işlemleri sizlere en kısa sürede sizlere geri teslim etmekteyiz. Yine firma olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerde bina üzerinde yapacağımız işlemleri alanında usta kişiler ile sunarak binaya ya da herhangi bir farklı alana zarar vermeden işlemlerimizi yapmaktayız.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlerin memnuniyeti için sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Yine sizlerin memnuniyeti için firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri uygun fiyatlar ve uygun ödeme şekilleri ile siz müşterilerimize sunmaktayız. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR