• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balımlar Home

Adres :

Veliefendi Mahallesi Semiha Şakir Caddesi Şentürk Apartmanı No: 43/a İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 818 05 40

Balımlar Home birmilyonnokta.com üyelerinden olup faydalarından yarar sağlamaktadır. Her türlü ev tekstil ürünleri, çeyiz ürünleri ve benzeri ihtiyaçlarınızı karşılamak için Zeytinburnu’nda sizleri bekliyoruz. Müşterilerimizin aldıkları ürünlerden memnun olması onların diğer ihtiyaçları olan farklı ürünleri de bizim işletmemizden almalarına olanak sağlayacaktır. Bu ve birçok sebepten ötürü önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Kaliteli ürünleri sizlere sunmak, sektörümüz hakkında gelişen yenilikleri takip ederek sizlere aktarmak, sizlerin isteklerinize ve önerilerinize uygun ürünler tedarik etmek gibi önem verdiğimiz unsurlarımız bulunmaktadır.

İstanbul alışveriş sektöründe ön plana çıkmak, kendi alanımızdaki rakiplerimizi geride bırakmak hedeflerimizden biridir. Nevresim takımları, bornoz seti çeşitleri, çeyiz setleri, yatak örtüsü, yorgan çeşitleri, pike takımları gibi birçok çeşitli ürünlerimiz vardır. Evlenecek bireylerin temel ev eşyalarından sonra almaları gereken ilk eşyalar bizim sattığımız ürünlerdir. Hijyen, temizlik gibi kurallarımıza dikkat etmekteyiz, personellerimiz sizlere ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sunmaktadır. Mağazamızı ziyaret ederek farklı markaların çeşitli ürünlerini inceleme ve ulaşma fırsatına sahipsiniz.

Günümüzde kullandığımız teknolojik aletler, deterjanlar gibi birçok faktör günlük hayatta kullandığımız tekstil ürünlerimizi oldukça yıpratmaktadır. Bu yüzden kaliteli ve uzun ömürlü ürün satın almak sizler için de hayatınızı kolaylaştırmak adına en mantıklısı olacaktır. Her bütçeye uygun kaliteli ve modern ürünlerimiz mevcuttur. Ürünlerimizi yakından görmek ve dokunup, inceleyerek farklı modeller keşfetmek istiyorsanız sizlerle tanışmaktan ve satış yapmaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR