• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Barbaros Börek

Adres :

Barbaros Mahallesi 214. Sok. No: 50 1/b İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nihat Altan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nihat-altan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 356 07 62

Barbaros Börek olarak, sektörümüzde lezzetli, kaliteli, uygun fiyatlı börek için vazgeçilmez adres konumundayız. Kurulduğumuz günden bu yana hizmetimizi siz kıymetli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Konumumuzu her daim yükselterek sektörümüzde adımızı duyurmaya ve tercih edilen bir işletme olmaya devam ettik. Yine de sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için deneyimli personel ve uzman ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz ve daha fazlası daha lezzetlisi için çabalıyoruz. Çeşitli ürünleri sizlere sunuyor ve ürünlerimizi her daim taze tutuyoruz.

İstanbul pasta ve pastane sektöründe öncü bir işletme olarak, ürünlerimizde her daim taze ve güncel malzeme kullanıyor ve usta personelimizle bunları yaparken sağlık koşullarını en hassas şekilde gözetiyoruz. Bilindik, sertifikalı ve sağlıklı ürünler kullanıyoruz. Bu ürünleri en güzel ve kaliteli şekilde deneyimli personelimizle birlikte hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini her daim kendimize ilke ediniyor ve sizlerin sorunlarıyla ilgileniyoruz. Barbaros Börek olarak, her zaman kendimizi geliştirmeye ve sizlere daha lezzetli, daha ekonomik ve daha kaliteli menüler yaratmaya çalışıyoruz. Yemeklerinizi ve siparişlerinizi özenle hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her türlü sorun, görüş ve önerileriniz için iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Siz de lezzetli, kaliteli ve sağlıklı yemek deneyimi yaşamak istiyorsanız bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyoruz, bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR