• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Barış Emlak

Adres :

Saraykent Mah. Halit Bin Velit Cami Yukarısı Soğuk Hava Deposu Yanı Şanlıurfa » Siverek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cenap Girgiç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 836 52 10

Şanlıurfa'da hizmet vermekte olan Barış Emlak birmilyonnokta.com ailesine katılmıştır. Temel yaşam ihtiyaçlarından biri olan barınma ilk yaşamdan günümüze kadar hayatımızdan hiç eksilmemiştir. Dünyanın neresinde olursak olalım güvenli ve yaşama uygun bir barınağa ihtiyaç duyarız. Bu barınak neolitik çağda atalarımızın hayatında yer alan mağaralar veya ağaçlardan küçük doğal çadırlardı. Şimdi bilimin ve teknolojinin gelişmesi ile yaşam standartları çok fazla değişmiştir. Artık günümüzde mağaralarda veya ağaçtan doğal çadırlarda değil de son model, ultra lüks yapılarda yaşamaktayız. Bu yüzden daha iyi mağarayı veya sıcağı daha iyi muhafaza eden ağaçtan çadırı değil de en lüks ve cebimize en uygun olan yapıyı ararız.

Kimileri kiralık ev veya ofis aynı zamanda satılık ev veya ofis ararken emlak ihtiyaç duymadan bulmaya çalışır. Fakat günümüzde kentlerin devasa büyüklüğünden kaynaklı insanın aradığını bulması pek te kolay değildir. İşte burada devreye biz emlak firmaları girmekteyiz.

Şanlıurfa emlak sektörü olarak insanların yaşam standartlarını ve ekonomisine uyabilecek, kiralık veya satılık birçok yapımızla hizmetinizdeyiz. Satılık ev, arsa, ofis veya bu saydıklarımızın kiralık halleri de dâhil olmak üzere Şanlıurfa Siverek'te hemen hemen kentin her yerine dair örneklerimiz mevcuttur. Sizlere kentin her yerinden 2+1, 1+1, 3+1 veya 4+1 ultra lüks daireleri sunmaya hazırız. Yazlık, çiftlik niyetine arsalarımız da mevcuttur. Ofisimize gelip detayları konuşabilir veya telefon ile iletişimde olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR