• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Barut Alçı

Adres :

Hürryet Mah. Korucu Sok. Erdemir Apt. No: 14 A Bahçelievler / İstanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nihat Barut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@barutalci.com

Whatsapp 1:

0 (532) 795 79 52

Whatsapp 2:

0 (532) 795 79 52

Whatsapp 3:

0 (507) 978 97 61

Geçmişten günümüze barınma ihtiyacı insanlar açısından temel ihtiyaçlar içerisinde ilk sıralarda yer almıştır. Zaman ilerledikçe barındığı ortamları güzelleştirmek adeta bir görev haline gelmiştir. Mimari alanında her geçen gün ortaya çıkan gelişmeleri takip ederek, en modern uygulamaları geçmişle köprü kurarak günümüze uyarlamayı başarmak, son derece uzmanlık gerektirir. Barut alçı olarak bu hedefe ulaşmak kuruluş amaçlarımızdandır. İstanbul Bahçelievler alçı dekorasyon işlerinde hizmet veren firmamız, dekorasyon alanında çıkardığı kaliteli işlerle, müşteri memnuniyetinde sektörün önde gelen isimlerinden olma iddiasındadır.

Evinizi güzelleştirmek ve çehresini değiştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. İşinin ehli, deneyimli ustalarımız sayesinde hayal ettiğiniz değişikliklerin nasıl somut hale geldiğini görmenizi sağlamak bizim işimiz. Alçı, alçıpan dekorasyonu, hazır döküm kartonpiyer, asma tavan aksesuarları vb. ihtiyacınıza göre ayarlanır. İlk gördüğünüz andan itibaren içinize sinecek kalitede işler çıkarmayı taahhüt ediyoruz.

Sadece evlerde değil; iş yerlerinde, ofislerde, otellerde ve daha pek çok farklı mesken projelerinde hizmet veriyoruz. Estetik ve tekniğin bir araya geldiği, birbirinden çarpıcı dekorasyon fikirlerini uzman kadromuzla birlikte hayata geçiriyoruz.

Alçı dekorasyon işi gelişime açık bir sektör olduğu için son çıkan trendler takip edilerek modern mimariye önem verilirken; geçmişten gelen farklı kültürlere ait mimari eserlerden izlerle tasarımlarımızın değerine değer katıyoruz.

Siz de estetiğe, zarafete ve bakış açınıza önem veren tasarımlar istiyorsanız; uygun fiyata kaliteli hizmet arıyorsanız biz buradayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR