• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başarıya Çağrı Eğitim Kurumları

Adres :

Samanlık Mah. Akarçaylar Sok. No: 17 Denizli » Tavas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Akyel

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 740 39 55

Eğitim kurumu olarak hizmet veren Başarıya Çağrı Eğitim Kurumları birmilyonnokta.com üyesidir. Hayatın en önemli parçası ve geleceğin belirleyicisi olan eğitimi sizlere en ideal şekilde veren bir kurum olarak yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Eğitimde çocuklarınızı emanet edebileceğiniz emin eller olarak sizlerin hizmetindeyiz. Deneyimli öğretmenlerimiz ve uzman kadromuzla sizlere eğitimde tam destek sağlamaktayız. Herhangi bir aksaklığa izin vermeden çocuklarınızın ihtiyaç duyduğu desteği güvenle sağlayan bir özel eğitim kursu olarak faaliyet göstermekteyiz.

Denizli eğitim sektöründe okul dışında çocuklarınızın tüm dersleri için bizler tam destek sağlamaktayız. Geniş bir kategoride pek çok öğrenci grubuna eğitim hizmetlerini ulaştırmayı başarmış deneyimli ve güvenilir bir eğitim kurumu olarak adımızdan çokça söz ettirmekteyiz. Liselere hazırlık, üniversiteye hazırlık başta olmak üzere öğrencilerimiz için özel ders, okula yardımcı etüt dersleri vererek eğitim hayatına aksatmadan devam etmesi için üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz alandaki hassasiyetlere ve iş etiğine sahip bir eğitim kurumu olarak faaliyet göstermekteyiz. Öğrencilerimize eşlik ettiğimiz süreçte profesyonel olarak çalışarak hiçbir aksaklığa izin vermeyen kurumsal kimliğe sahip bir özel eğitim kursu olarak sizlerin hizmetindeyiz. Çocuklarınızın ihtiyaç duyduğu branşlarda eksiklerini tamamlamak, anlamadığı konularda yardımcı olmak ve eğitim hayatının aksamadan düzenli bir şekilde tamamlanması için biz üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Güvenin ve kaliteli eğitim hizmetlerinin adresi olarak huzurunuzdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR