• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başkent Döşeme Cengiz Akman

Adres :

Kentkop Mah Şehit Hüseyin Bahadır Sok Başkent Çarsısı 5/5 Batıkent Yenimahale Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengiz Akman

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 833 76 66

Whatsapp 2:

0 (536) 833 76 66

Ankara Yenimahalle ilçesi merkezli şekilde faaliyetlerini sürmekte olan Başkent Döşeme Cengiz Akman firması olarak bizler koltuklarla ilgili her noktada siz müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz. Koltukların tamir edilmesinden döşemelerinin onarımlarına, özel koltuk yapımından koltukların sıfırdan imalatlarına kadar tüm noktalarda vermekte olduğumuz hizmetlerde sadece koltuk ürünlerinde değil çeşitli mobilya gruplarında da sizlere destek veriyoruz. Kanepelerden perjerlere, dinlenme bölümlerinden yatak başlarına, puf koltuklardan armut koltuklara kadar tüm noktalarda kaliteli hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

Koltukların yanı sıra duvar döşeme, yer minderleri, disko bar alanlarının döşemesi, eskitme uygulamaları, sandalye kılıflarının değişimi gibi noktalarda da etkili hizmetler verebilen bir firma olan Ankara koltuk döşeme firmamızda deneyimli ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Bu sayede hali hazırda memnuniyetle kullanmakta olduğunuz ancak döşemelerini değiştirmek istediğiniz koltukların yapısını hiçbir şekilde bozmadan kullanabileceğiniz haliyle sorunsuz olarak sizlere geri teslim edebiliyoruz. Döşeme alanında taleplerinize en iyi cevabı verebilmek için sizlerle yakından iletişim kurarak destek almanızı da sağlıyoruz.

Koltukların tamiri ve yüz değişimlerinin yanı sıra cila bakımlarını da yapan firmamızda sadece konutlar için değil aynı zamanda işyerleri, oteller, kafeler ve çeşitli mekanlar için de benzer hizmetleri sunabiliyoruz. Geniş çalışma alanlarımız ve personel kadromuzla birlikte oturma gruplarının tamir ve yenilenmelerini de kısa sürede tamamlayabilen bir firma olarak bizler birinci sınıf malzeme olarak sünger kullanımında gösterdiğimiz hassasiyetlerle konforlu ürünlere sahip olmanızı da sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR