• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başkent Su Arıtma Sistemleri

Adres :

Zerdalilik Mahallesi Cebesoy Caddesi Eroğlu Apt. No: 65/a Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Ekber Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aliekberylmz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 493 39 35

Whatsapp 2:

0 (551) 218 53 35
Başkent Su Arıtma Sistemleri olarak;muratpaşa su arıtma sistemleri,
muratpaşa su arıtma firmaları,
muratpaşa su arıtma montajı,
muratpaşa tezgah altı su arıtıcıları,
muratpaşa ev tipi su su arıtma sistemleri,
muratpaşa tezgah altı su arıtma sistemleri,
muratpaşa tezgah altı su arıtma kurulumu,
muratpaşa güvenilir su arıtma firmaları,
muratpaşa su arıtma cihaz fiyatları,
muratpaşa su arıtma filtre değişimi, vb alanda hizmet vermekteyiz.
Su, insanlar ve diğer tüm canlıların hayatında oksijenden sonra en önemli yaşam kaynağıdır. İnsan vücudunun büyük bir bölümünü oluşturan suyun, vücuttaki oranı yaşamımız süresince değişiklik göstermektedir. Bu oran bebeklerde %75, çocuklarda %70, yetişkinlerde %60 ve yaşlılarda %50 olarak belirtilmektedir. Su gün içerisinde yapılan aktiviteler sonucu oluşan toksinlerin atılması, böbreklerin düzenli çalışması, vücut sıcaklığının korunması açısından hayati bir rol oynamaktadır.
Güvenli ve sağlıklı suya ne şekilde ulaşılabileceğini dikkatlice incelemek gerekmektedir. Her şehirde sunulan şebeke suları, uzun yıllardır insan hayatını tehdit eden, ciddi sağlık problemlerine sebep olan noktadadır. Gelişen sanayi ve gün geçtikçe artan fabrikalardan su kaynaklarına dökülen atıklar suyu zararlı ve sağlıksız hale getirmektedir. Suyun içinde bulunan bakteri, virüs ve mikroplar arasında; klor ve kireç en büyük tehlike unsurlarındandır.
Antalya su arıtma sektöründe, Başkent Su Arıtma Sistemleri firması olarak sizlere sağlıklı içme suyu imkanı sağlamaktayız. Artıma sistemimiz, şebeke suyu içerisindeki zararlı, kimyasal madde ve organizmaları ayrıştırarak temiz suya erişim imkanı sunmaktadır. Su öncelikle cihazımızda bulunan filtrelerden geçerek mikrop, kireç bakteri gibi maddelerden arındırılmaktadır. Ayrıca suyun ph değerini dengeleyecek ve istenilen seviyeye taşıyacak alkali filtreye de sahiptir.
Organlarınızın tam ve düzenli çalışması daha dinç, enerjik olmanız adına yapmanız gereken ilk hamle suyunuzu arıtmaktır. Firmamız yüksek teknolojiyle oluşturduğu sistemleri ve uzman teknik ekibiyle, sağlığınızı önemseyerek çalışmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR