• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başkent Yol Yardım

Adres :

Yeni Sanayi Sitesi Yunus Emre Caddesi No: 69 Ankara » Polatlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Oğuz - Köksal Öztürk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 821 61 26

Whatsapp 2:

0 (533) 624 82 63

Başkent Yol Yardım, Ankara’da yol yardım sektöründe hizmet vermekte olup www.birmilyonnokta.com üyesidir. Araç kullanımı sırasında trafik, uzun yol yolculuğu yorucu bir süreç olabilir. Kullanımda araç arızalanmaları başımıza gelebilmektedir. Sadece kullanım sırasında değil, aracın kullanıldığı yolun bozuk olması veya önceden olan bir sorunun kullanım sırasında belirmesi de arızalanmalara sebep olmaktadır. Oto kurtarma göreviyle aldığımız yol desteği arıza veya kaza gibi durumlarda bizleri bulunduğumuz yerden alarak güvenli bir şekilde servise götürmektedir.

Ankara yol yardım alanında faaliyet veren firmamızda yol desteğine ihtiyaç duyan araçlarınızı garantili bir şekilde istenilen noktaya taşıyoruz. Müşterilerimizin araçlarının kurtarıcıya bindirilmesinden teslim noktasına kadar olan süreçte sürekli irtibat halinde oluyoruz. Zaten yıpranmış ve sıkıntısı olan aracın daha fazla zarar görmesine sebep olmadan titizlikle ve özenle taşıyoruz. Müşterilerimizin araçlarını Karayolları taşıma kanununa uygun şekilde taşıyoruz. 7/24 kesintisiz hizmet veriyor, ihtiyaç duyulduğu her an yanınızda oluyoruz.

Kurtarma yaptığımız araçların istenilen teslim noktasına ulaştırdığımızda, uzman arkadaşlarımız aracın teslim noktasına güvenli bir şekilde bırakıldığı konusunda bilgilendirdikten sonra aracın güvenli bir şekilde teslim noktasında indirildiğini teyit ederek görevimizi tamamlıyoruz. Başkent Yol Yardım olarak müşterilerimizin memnuniyetini amaçlıyor, kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Bizleri tek seferlik değil her ihtiyaçları olduğunda aramalarını istiyoruz. Kaliteli, uygun fiyatlı, hızlı ve güler yüzlü hizmet veren ekibimizle kaza, yolda kalma ve arıza durumlarında yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR