• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başlık Hafriyat İnşaat

Adres :

- İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurettin Başlık

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 986 93 70

İstanbul ilinde hafriyat sektöründe hizmet vermekte olan Başlık Hafriyat İnşaat isimli güvenilir ve kaliteli firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Hafriyat ve inşaat işlemleriniz için güvenilirliğini ispat etmiş firmalardan hizmet almanız önem teşkil etmektedir. Biz, yıllardır bu sektörde hizmet sağlayan bir firma olarak, siz değerli müşterilerimiz için bu alanda hizmetlerimizi sunmaktayız.

Çevre düzenlemesi, bordür kilit taşı, taş duvar, asfalt işleri, temel kazı işlemleri, yıkım ve kırım işlemleri, moloz taşıma hizmeti ve kum, çakıl nakliyesi gibi konularda hizmetlerimizi sunmaktayız. Bunun yanı sıra inşaat malzemeleri satışı sağlamaktayız. Satışını yaptığımız ürünlerimiz üstün kaliteli ürünlerdir.

Tüm sunduğumuz hizmetleri, profesyonel ve alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımızla birlikte sağlamaktayız. Zamanında iş teslim politikamız, uygun hizmet ücretlerimiz, çözüm odaklı bakış açımız, hızlı ve kaliteli işçiliğimiz ile, güven içinde bizleri tercih edebilir, kaliteli hizmet sürecinin tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul hafriyat sektöründe hizmet veren firmamız için, müşteri memnuniyeti büyük bir önem arz etmektedir. Sizlerin %100 memnuniyetini sağlamak ve korumak, sizlerin beklentilerine tümüyle cevap verebilmek temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Etik ve ahlaki çerçevede aksiyon alıyor, ihtiyaçlarınızı karşılamayı önemsiyoruz. Misyonumuz bu sektördeki en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktır. Profesyonel, dinamik, çözüm odaklı kadromuz, hızlı iş teslim politikamız, kaliteli hizmetimiz ve ekonomik fiyatlarımızla gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimizi öğrenmek ve ücret bilgisi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR