• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Basri Oto Kurtarma Yol Yardım

Adres :

- İzmir » Cumaovası(Menderes)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Basri Bacaksız

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 495 74 58

Basri Oto Kurtarma Yol Yardım firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Her yaştan insanın nerdeyse çeşitli sebepler ile bir yerden bir yere gitmek için kullandığı araçlar bazen kullanıcılarına sorun çıkarabilmektedir. Ne kalitede ya da ne marka olsa da araçlar hiç beklenmeyen anlarda sürücülerine problem çıkarma potansiyeline sahiptir. Bu sebeple yolda kalan sürücülere yardım etmek için hizmet sunan firmamız İzmir yol yardım sektöründe hizmet veren firmamız Basri Oto Kurtarma Yol Yardım firması ismi ile çalışmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri sizlerin isteği ve talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli deneyime sahiptir. Bu sayede aracın taşınması sırasında ikinci bir zararı önüne geçmiş bulunmaktayız. Yine ikinci bir zararın önüne geçmek için firmamız en son kalitede araçlar ile birlikte hizmet sunmaktadır.

Araçlarımız ne zaman sorun çıkaracağını tahmin etmek imkansız olduğu için firmamız günün her saati 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Bu sebeple sizlere en uygun fiyat politikası ile sunmaya çalışmaktayız. Sizde araçlarınızın sizlere çıkardığı sorunlardan kolayca kurtulmak için firmamıza irtibat yollarından ulaşabilirsiniz. Firmamızı tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınıza eminiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR