• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baştürkler Ahşap

Adres :

Başverimli Beldesi Köprübaşı Mahallesi No: 77 İpek Yolu Üzeri Silopi / Şırnak Şırnak » Silopi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ecevit Türk - Murat Usta

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 537 73 73

Whatsapp 2:

0 (532) 620 61 87

Baştürkler Ahşap olarak Şırnak Silopi’de faaliyetlerimizi sürdürüyor, uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle her gün yeni başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Ahşap, insanlık tarihinin en eski yapı malzemelerinden birisidir. Her zaman farklı alanlarda, farklı tasarımlarda kullanılan ahşap, estetiği, sağlıklı olması, dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması hasebiyle yaşam alanlarının, çalışma ortamlarının vazgeçilmezidir. Ayrıca kendine has bir estetiği vardır. Çeşitli ilavelerle bu estetik çok daha üst seviyelere çıkarılabilmektedir. Firma olarak bütün bunların bilincindeyiz ve ahşabın en doğal, en güzel, en kaliteli halini müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Şırnak ahşap dekorasyon alanında kalitenin ve güvenin adresi olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana yüzlerce projeye imza atmış bulunuyoruz. %100 mutlu müşteri profiliyle doğru işler yaptığımızı görmenin haklı gururunu yaşıyor, bunu kendimiz için bir motivasyon kabul etsek de başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve daha kalitelisini hayata geçirmek için aralıksız çalışıyoruz.

Firma olarak yenilikçi, dürüst, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümlerin merkezi oluyoruz. Ahşabı çağımızın en modern ekipman ve makineleriyle işliyor, farklı tasarımlar yapıyor, adeta sanatsal dokunuşlarla tercihe uygun ürünler ortaya çıkarıyoruz. Bütün uygulamalarımızda ve iş süreçlerimizde şeffaf çalışıyor, müşterilerimizi her detay hakkında bilgilendiriyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek birinci sınıf malzemeyi üst düzey işçilikle birleştiriyor, uzun yıllar ilk günkü formunda ve estetiğinde kullanılmaya devam edecek ürünler ortaya çıkarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR