• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Batı Harita Mühendislik

Adres :

Hamdibey Mahallesi Atatürk Caddesi No: 9/4 Çanakkale » Ayvacık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhittin Güley

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 734 07 14

Çanakkale Ayvacık İlçesi’nde hizmet veren Batı Harita Mühendislik birmilyonnokta.com üyesidir. Harita ve mühendislik firmamız değişen teknolojileri takip eden, sürekli gelişmelere açık ve çağdaş teknolojinin sunduğu olanakları en iyi şekilde kullanan bir mühendislik firmasıdır. Bu özelliğimiz ile yerkürede bulunan şekillerin ve toprak alanlarının çeşitli tekniklerle ölçümünü yapar ve haritasını çıkarırız.

Çanakkale hizmet sektöründe sahip olduğumuz cihazlarla uydudan yararlanarak ve konum belirleyerek sayısal koordinatlara göre metrik ölçümler yapıyoruz. Daha sonrasında bu sayısal ölçümleri bilgisayar ortamına aktarıyor belli standartlara ve ölçütlere bağlı kalarak harita ve planlarını çıkarıyoruz.

Harita ve mühendislik firması olarak yeryüzü hareketlerinin değişimlerinin izlenmesi ve mühendislik gerektiren bazı yapıların ölçümlerinin yapılmasını sağlıyoruz. Tüm arazi uygulamaları ve inşaat projelerinizin ölçümleri ile harita planlarının çıkarılmasını yapıyoruz. Son teknoloji dijital ve mobil cihazlarla kırsal ve kentsel bütün düzenlemeleri, uygulamaları coğrafi bilgi teknolojilerini kullanarak somut olarak gerçekleştiriyoruz. Ölçümlerimiz en hassas ve özenli bir şekilde yapılır. Her biri kendi alanında uzman mühendis ekibimiz ile sınırlarınız belirlenir ve harita planlarınız çıkartılır.

Hizmet sektöründe oldukça müşteri portföyüne sahip firmamız ile topografik ve temalı haritalarınızı bilgisayar ortamında hazırlayarak sizlere sunuyoruz. İstediğiniz takdirde basılı materyallere dökümünü de alabilirsiniz. Harita ve planlarınızı çeşitli görsel sunum uygulamaları ile de gerçekleştiren firmamız bütün ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Gelecekte de uzman mühendislerden oluşan ekibimizle her türlü projenize ışık tutmaktan memnunluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR