• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Batur Metal

Adres :

Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi Menderes Bulvarı No: 160/c Ankara » Elmadağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kerim Batur - Mustafa Batur

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 420 89 02

Whatsapp 2:

0 (538) 740 36 29

Batur Metal ferforje ve metal dekorasyon firması olarak birmilyonnokta.com kervanına katılan üyelerden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için en üst kalitede işler sunabilmek ve yaptığımız her işe başarıyla imzamızı bırakabilmek için alanında uzman ekip arkadaşlarımızla hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Ankara ferforje ve metal dekorasyon sektöründe uzun zamandır büyük emeklerle çalışan işletmemiz ve ekip arkadaşlarımızla birçok kaliteli işe imza atıyoruz. Metal, pvc, alüminyum işçiliğinde oldukça gelişmiş ekip arkadaşlarımız ile bulunduğunuz noktaya en kısa sürede gelerek ince işçilikle çalışıyor, uygun fiyatlarla evinize ve iş yerlerinizde modern yapılar oluşturuyoruz. Ev, ofis, iş yeri gibi birçok noktada çalışmalarımızı gerçekleştiriyor en kısa sürede teslim ediyoruz.

Katlanır cam balkon sistemleri, plise sineklik sistemleri, alüminyum doğrama sistemleri, sürgülü cam balkon sistemleri, alüminyum doğrama, çelik kapı montajı, pvc sineklik, pvc kapı pencere sistemleri gibi birçok işi bünyesinde bulunduran firmamız siz değerli müşterilerimiz için oldukça kaliteli işçilikle çalışmaktadır. Kısa sürede işi tamamlayıp siz değerli müşterilerimize teslim ediyor, sağlık ve hijyen çerçevesinde çalışmaya dikkat ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyat dahilinde, ince işçilikle ve kalite ile çalışmaya özen gösteriyoruz. Ferforje ve metal dekorasyon sektöründe oldukça kaliteli işçilikle ve hızlı çalışan bir işletme oluşumuz bulunduğumuz çevrede sıklıkla tercih edilmemizi sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz bizlere internet sitemizdeki irtibat numarası aracılığıyla ulaşabilir veya işletmemizi ziyaret ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR