• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bay Detay Temizlik

Adres :

Topçular Mahallesi Rami Kışla Caddesi Ortaklar İş Hanı No: 72/35a İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Aygün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 337 97 21

Firmamız İstanbul/ Eyüp’ te kaliteli hizmet sunmak adına kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Koltuk yıkama ve temizlik sektöründe kendinden emin adımlarla yolunda ilerleyen firmamız müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik temizlik anlayışını yaşatmaktadır. Temizlik sektöründe deneyimli ve işinde usta personellerimiz sizlere derinlemesine temizliği sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Bay Detay Temizlik, adından da belli olduğu gibi detaylı temizlik için büyük gayret sarf etmektedir. Temizliği en ince ayrıntısına kadar inceleyen firmamız sizlerin memnuniyetini sağlamaktadırlar. Bunun yanı sıra, aynı anda birçok işe yetişebilme kapasitesine sahip olmak, bizim profesyonel yapımızı göstermektedir. Bünyesinde biriktirdiği alanında uzman, titiz ve pratik çalışma arkadaşlarına huzurlu bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Personeller arasındaki uyum ve ahenk bizleri bir üst noktaya taşımaktadır.

Çalışma prensiplerimiz; müşteri ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, müşteri memnuniyetini arttırarak, müşteri şikayetlerini en aza indirmek, kalite yükseltici önerilerde bulunmak, sektördeki ileri teknolojileri takip etmek, sektördeki büyük oyunculardan biri olmak, personellerimizin farkındalığını arttırarak sürekli eğitmek, iş sağlığı ve güvenliği gibi yönetmeliklere uyarak topluma ve çevreye saygılı olmaktır.

Müşterilerimize sunduğumuz belli başlı bazı hizmetler şunlardır; petek temizleme, araç koltuk yıkama, koltuk yıkama, oturma grubu yıkama, çekyat yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama gibi yaşam alanlarını derinlemesine temizlik işlemi yapmaktadır.

Bizlere web sayfamızdan ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz. Personellerimiz istediğiniz zaman dilimi arasında adresine gelerek temizlik işlerine hemen başlamaktadırlar. En sağlıklı ve en hijyenik temizlik için Bay Detay Temizlik’ i tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR