• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bb Car Oto Bakım Servisi

Adres :

Bahçekapı Mah. 2485. Sok D Blok No: 8şaşmaz Sanayi Sitesiyenimahalle/ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlhan Koçyiğit - Cengiz Çalışyurt

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 692 56 22

Whatsapp 2:

0 (546) 692 56 22

Whatsapp 3:

0 (533) 430 26 75

Araçlar son yüzyılın en yaygın ulaşım unsurlarıdır. Her geçen gün yeni gelişmeler yaşanmakta, ar-ge çalışmaları aralıksız devam etmekte ve markalar her gün yeni donanımlarda, yeni tarzlarda ve dizaynlarda araçlar piyasaya çıkarmaktadırlar. Ülkemizde de bütün bu gelişmeler yakından takip edilmekte, her yıl yollara birçok marka, yüzlerce araç çıkmaktadır. Farklı bileşenlerden oluşan bu araçlar her ne kadar kaliteli olsalar da daima bakıma ihtiyaçları vardır. Arıza potansiyelleri bulunur. Böyle bir urumda ise mutlaka profesyonellerce işlem yapılmalı, araçlar uzmanına emanet edilmelidir. Anakara Yenimahalle’de faaliyet gösteren Bb Car Oto Bakım Servisi firmamız yılların bilgi birikimiyle hizmet vermekte, kalitenin ve güvenin adresi olmayı sürdürmektedir.

Ankara oto servis ve tamirhane sektöründe ilk günden bu yana öncü ve örnek firmalardan birisi konumunda bulunuyoruz. Sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek özellikle, teknoloji alanındaki yeniliklerden çok hızlıca haberdar oluyor, oldukça kısa süre içinde sistemimize entegre etme çabasında bulunuyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ediyor, en uygun çözümleri üretmek adına aralıksız çalışıyoruz. Gerek eski model gerekse en yeni model araçlarınızda gereken bütün tamir, bakım ve onarım işlemlerini yerine getiriyoruz.

Bb Car Oto Bakım Servisi olarak alanında uzman personellerimizle kaliteli, dürüst ve ilkeli hizmetlere imza atıyor, oto mekanik servisi, yerinde lastik tamiri, lastik sökme takma hizmeti, oto bakım servisi ve daha fazlasına cevap veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR