• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bekaroğlu Hafriyat İnşaat Taş Duvar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezai Bekaroğlu

Hafriyat işleri başta yapı inşaat sektörünün önemli bir ayağıdır. Yaşam alanlarının inşası ve dünyanın yeniden şekillendirilmesi için hafriyat makinelerinden fazlaca faydalanılmaktadır. Fakat bu makinalara sahip olmak ve bunların kontrolünü sağlamak son derece zordur. Karabük merkezde faaliyet gösteren Bekaroğlu Hafriyat İnşaat Taş Duvar firmamız tam da bu zorluğun üstesinden gelmekte, uzun yıllardır profesyonel çalışmalara imza atmaktadır. Bizler bölgemizde benzersiz bir konsept oluşturmak için uzun yıllar önce yola çıktık ve ilk günün heyecanı ile emek verdik. Yıllar içinde tecrübelerimizi de bununla birleştirerek hep daha iyisini, hep daha fazlasını gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Karabük hafriyat sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler çok geniş bir araç filosuna sahibiz. Araçlarımızın tamamının bakımları düzenli olarak yapılmakta ve en yeni model araçlardan olup her biri dünyanın en seçkin markalarına aittir. Bu da bize çok geniş alanda hizmet verebilme fırsatı veriyor. Her nerede, ne kadar süreyle hafriyat araçlarına gereksinim varsa bizler orada olabiliyoruz. Araçlarımızın tamamını sertifikalı, deneyimli, tecrübeli, gerekli eğitimleri almış ve tamamlamış bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimiz ile en zorlu projelerin dahi üstesinden gelmeyi başarıyoruz.

Bekaroğlu Hafriyat İnşaat Taş Duvar olarak kum çakıl nakliyesi, yol yapım çalışması, moloz taşıma işleri, bina yıkım işleri, parke taşı döşeme işleri, kanal dolgu işleri, dar alanda bina yıkımı ve çok daha fazlasını uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR