• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bekir Forklift İş Makinaları

Adres :

Fatih Sanayi Sitesi 39. Sok A/16merkez/kütahya Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Gedik

E-Posta Adresi :

bekirgedik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 576 53 20

Whatsapp 2:

0 (544) 576 53 20

Whatsapp 3:

0 (530) 607 15 74

Bekir Forklift İş Makinaları adıyla Bekir Gedik tarafından Kütahya’nın merkezinde kurulmuş olan firmamız; iş makinaları, forkliftler ve oto kurtarma hizmetini sizlere sunmaktadır. Kütahya vinç ve forklift sektörünün parlayan yıldızı olan firmamız Bekir Forklift İş Makinaları, her türden ağır yüklerinizi kaldırmanıza, taşımanıza, bir rafa veya araca yüklemenize ve istiflemenize yardımcı olmaktadır.

Firmamız bünyesindeki forkliftlerimizin bakım giderleri düşüktür, durma süresi minimal seviyededir ve bozuk kalma süresi düşüktür. Ayrıca ürünlerimiz ekonomiktir ve güvenilirdir. Bekir Forklift İş Makinaları sayesinde ağır yüklerinizi taşımak artık sizin için zor bir iş olmaktan çıkacak. Yılları aşmış deneyimlerimizle bütün yüklerin altından birlikte kalkacağımızı biliyoruz. Firmamız Bekir Forklift İş Makinaları bünyesindeki bütün forklift ve iş makinası operatörlerimiz müşteri odalı pozitif çalışma anlayışına uygun çalışma yürütmektedirler. Biz Bekir Forklift İş Makinaları olarak güvenliğinize dikkat ediyoruz. Çalışmalarımız başlamadan önce forklift ve iş makinalarımızdaki gerekli kontroller sağlanmakta ve titizlikle çalışma yapılmaktadır.

Firmamız ihtiyacınız dahilinde iş makinası tedarik edip her türlü ağır işinizi halledebilir. Ayrıca forkliftlerimiz ile her çeşit kaldırması zor olan yüklerinizi kaldırmanıza, taşımanıza yardımcı olup dilediğiniz yere yüklemenizi sağlamaktadır.

Bekir Forklift İş Makinaları sadece forklift ve iş makinaları alanında değil yolda da size en yakın firma olarak yanınızda olmaktadır. Firmamız oto kurtarıcı hizmeti de vermektedir.

Sektörün genç ve güçlü adayı olan Bekir Forklift İş Makinaları olarak müşterilerimizin hep yanındayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR