• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Belkıszadem Künefe

Adres :

Albay Yunus Dirik Cad. Yeni Emniyet Yanı No: 54 ( Çorlu Durağı Yanı ) İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mazlum Delen

E-Posta Adresi :

mazlum.delen04@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 891 60 63

Belkıszadem Künefe olarak, tatlı sektöründe genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İstanbul Silivri tatlı ve pastane şubesi ile çok değerli müşterilerine kesintisiz hizmette sınır tanımayan Belkıszadem Künefe işletmemiz alanında yüksek düzey kalite standartları çerçevesinde hizmet vermeye devam ediyor. Pek değerli müşterilerini velinimeti olarak gören Belkıszadem Künefe firmamız, müşterilerinin arzu ve istekleri doğrultusunda nitelikli bir şekilde hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Belkıszadem Künefe işletmemiz, pastanecilik ve tatlı sektöründe lider ve rakipsiz firma olarak hizmet vermeye devam ediyor. İşletmemiz söz konusu marka bünyesinde birçok farklı hizmet seçeneklerini de bulundurmaktadır. Meşhur Hatay künefesi ile hizmette sınıra tanımayan markamız çalışma saatleri içerisinde çok kıymetli müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul ili Silivri ilçesi içerisinde bulunan ve yüksek kaliteli bir şekilde hizmet vermeye özen gösteren Belkıszadem Künefe, şerbetli tatlılar alanında sektör lideri firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Geleneksel yöresel tatları ve modern günümüz lezzetleri harmanlayarak hizmette çığır açmayı başaran Belkıszadem Künefe işletmemiz, toptan künefe satış işlemleri alanında da hizmetlerini sürdürmektedir. İşletme çalışma saatlerimiz içerisinde bizlere hemen ulaşabilir ve mükemmel lezzetli tatlılarımızın tadına hemen bakabilirsiniz. Eğer siz de yeni lezzetlerimizi deneyimlemek isterseniz İstanbul ili Silivri ilçesi şubemiz aracılığıyla bizlere hemen ulaşabilir ve üstün kalite standartlarımızın farkını anında yaşayabilirsiniz. Gün içerisinde bizlere GSM mobil telefon numaramız veya işletmemizin İstanbul Silivri şubesi aracılığıyla kolaylıkla erişebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR