• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bera Tel Metal

Adres :

Menderes Mah. 46032 Sk. No: 5 Dulkadiroğlu/kahramanmaraş Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Yeniçeri

E-Posta Adresi :

beratelmetal46@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 701 71 55

Metal üretiminin artışı ve daha kolay bir şekilde metala şekil verilebilecek yöntemlerin de geliştirilmesi ile birlikte ülkemizde metale dayalı olarak ortaya çıkan farklı çözümlerin de arttığı gözlemlenmektedir. Birçok firma metale farklı işlemler uygulayarak metalin farklı ihtiyaçlara cevap verebilmesine olanak sağlamaktadır. Metal ile ortaya çıkan en kolay çözümlerin başında şüphesiz tel metalden üretilen çit benzeri yapılar gelmektedir. Bunun dışında ferforje dekorasyon gibi birçok farklı ürün de metal teller aracılığı ile kolaylıkla ortaya çıkarılabilmektedir.

Firmamız Kahramanmaraş ferforje ve metal dekorasyon sektöründe gerçekleştirmekte olduğu profesyonel imalat ve tasarım hizmeti ile metal çit ve benzeri yapılardan beklenecek her türlü özelliği müşterilerine sunabilmektedir. Gerçekleştirmekte olduğumuz profesyonel imalat yöntemleri ile metalin en kaliteli hali ile çalışılmakta ve bu sayede müşterilerimize piyasadaki örneklerine nazaran daha kaliteli ve dayanıklı çözümleri sunabilmekteyiz. Sahip olduğumuz tasarım özellikleri sayesinde yine metale dayalı çözümlerimizin ömrünün uzaması kolaylıkla sağlanabilmekte ve bu sayede müşterilerimizin sürekli olarak benzer hizmetlere ihtiyaç duymalarının önüne geçilebilmektedir.

Ürünlerimizde sürekli olarak kaliteyi sağlayabilmemiz ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürünlerimizin kalitesini sürekli olarak artırmaya yönelik olarak çalışabilmemiz müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile doğrudan alakalı bir husustur. Kurulduğumuz ilk günden itibaren çalışma koşullarımızın tamamında müşteri memnuniyeti ön planda tutulan yegane husus olarak yer almaktadır. Siz de profesyonel çözümlerimizden faydalanarak ihtiyaçlarınızı ekonomik ve eksiksiz bir şekilde tamamlamak için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR