• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bera Veteriner Kliniği

Adres :

Güzeloluk Mah. 1830 Sk. No: 95/a Muratpaşa/antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vet. Hek. Selman Dereli

E-Posta Adresi :

szdereli2013@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 982 97 48

Antalya evcil hayvan sektöründe yer alan firmamız başarısını ve kalitesini hizmetlerinin tamamına yansıtmaktadır. Hizmet kalitemizden hiçbir zaman taviz vermedik ve başarımızı daima kalitemizle ortaya koyduk. Evcil hayvan sektöründe pek çok firma yer almaktadır. Söz konusu firmalara fark atmak için kendimizi geliştiriyoruz. Evcil hayvan sektöründe gerçekleşen yenilikleri adım adım takip ederek ekibimizle uyguluyoruz.

Yenilikçi bakış açımız başarımızın devamının sağlanması için büyük rol oynamaktadır. Uzun yıllardan beri evcil hayvan sektöründe yer almanın pek çok avantajını da yaşıyoruz. Bu avantajlar arasında öncelikle yüksek tecrübemiz geliyor. Tecrübemizin yanı sıra sürekli olarak artan teknik donanım sayesinde ihtiyaçları daha hızlı karşılıyoruz. Teknolojiyi kullanarak zamandan tasarruf ediyor ve iş gücünü en aza indiriyoruz. Hizmetlerimizi firmamızda yer alan uzman ekibimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz.

Firmamızın çatısı altında yer alan ekip arkadaşlarımızın tamamı veterinerlik alanında gerekli olan eğitimi alarak tecrübeleri ile de kanıtlamıştır. Profesyonel ekip arkadaşlarımızın donanımına güveniyoruz. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerin çeşitliliğini arttırmak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Hizmet çeşitlerimiz arasında köpek maması satışı, kedi maması satışı, kedi ve köpek tıraşı, cerrahi operasyon, bakım hizmetleri, veteriner danışmanlığı hizmetleri doğum hizmeti gibi daha pek çok seçenek yer almaktadır. Çalışmalarımız saydığımız seçeneklerle sınırlı değildir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve aklınızda akılmış olan soruların yanıtına daha hızlı ulaşabilmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR