• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beralife Fethiye

Adres :

Tuzla Mahallesi Mustafa Kemal Blv. No: 32/ A Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Çelik

E-Posta Adresi :

beralifefethiye@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 428 64 91

Doğada bulunan bitkilerin insan sağlığı üzerinde etkisi oldukça fazladır. Yapılması gereken bu bitkilerden doğru ve düzenli olarak faydalanmaktır. Bitkilerden doğrudan faydalanmak genellikle pek mümkün olmamaktadır. Çünkü doğada bulunan bu bitkilere her zaman ulaşmak, bitkiyi doğru şekilde kullanmak bazen zor olmaktadır. Beralife Fethiye olarak doğada bulunan bu bitkilerden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz.

Bitkilerde bulunan vitamin ve minerallerden daha verimli bir şekilde faydalanmanız için bitki özlerine ulaşmanız gerekmektedir. Bitki özleri ise özel koşullarda elde edilir. Eğer bitki özünün elde edilmesi için doğru yöntem uygulanmazsa ne yazık ki elde edilen özden yeteri kadar faydalanılmaz. Biz, doğadan topladığımız bitkileri özenle temizliyor ve gerekli aşamalardan geçirerek ihtiyacımız olan öze ulaşıyoruz. Elde ettiğimiz bu özleri özel koşullarda cam şişelere koyarak paketliyoruz.

Muğla alışveriş sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sarsmamak adına en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Biz, ekibimizle birlikte geniş kapsamda hizmet veriyoruz. Her bölgede satış yapıyor, müşterilerimize doğrudan ulaşmaya çalışıyoruz.

Farklı ölçülerde satışa sunduğumuz bitki özlerinin yanında doğal sirke gibi farklı ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nerede olursanız olun, istediğiniz ürünü sizlere ulaştırmak için özenle ve dikkatle çalışacağız. Güler yüzlü, samimi, yeniliğe açık, işini saygıyla yapan ekibimiz sayesinde her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR